Zlecenie 12734933 - Dostawa lin fi 5, fi 16 1. LINA FI 5,0 T6X19+NFC 1960 ZS SZ...

   
Analizuj
Zamówienie 12734933
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
Dostawa lin fi 5, fi 16

1. LINA FI 5,0 T6X19NFC 1960 ZS SZ OC
2. LINA FI 16 T6X37AO ZS SZ OC KG
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12731448 2026-09-08
godz. 07:59
Śląskie rury ocynkowane -
12728725 2026-09-08
godz. 08:00
Śląskie Łańcuch stalowy DIN 5685A wymiary, D - 4mm , L - 27 mm ,P -19 mm , B - 15 mm -
12724741 2026-09-08
godz. 11:00
Zachodniopomorskie Dostawa fabrycznie nowych elementów zwrotnic na potrzeby Tramwajów...
12731904 2026-09-09
godz. 10:28
Dolnośląskie Dostawa Pokrywy do studni kablowej żeliwnej z wietrznikiem do zajezdni...
12733076 2026-09-10
godz. 07:00
Wielkopolskie Armatura wodociągowa Komorniki ul. Komornicka etap II Przedmiot zamówienia: 1...
12719757 2026-09-10
godz. 12:00
Pomorskie RG/160058934 / 8987 KJT / PR2027 Kołnierz 80 " 150 RF 316L min.2,5 Mo
12734153 2026-09-11
godz. 10:00
Wielkopolskie 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Sukcesywny zakup materiałów instalacyjnych dla...
12733733 2026-09-11
godz. 11:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest dostawa wygrodzeń U-12a wzór Warszawa z...
12677295 2026-09-15
godz. 09:00
Śląskie Dostawy do kopalń JSW S.A. wyrobów hutniczych z terminem realizacji 12 miesięcy...
12732113 2026-09-16
godz. 12:00
Łódzkie Zakup rur, tulei i kolan dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów 1....