Zlecenie 12731448 - rury ocynkowane -

   
Analizuj
Zamówienie 12731448
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
rury ocynkowane -
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12732283 2026-09-08
godz. 09:00
Pomorskie Zawiesia stalowe linowe
12734921 2026-09-08
godz. 10:00
Dolnośląskie Dostawa lin stalowych Adres dostawy: M030
12732081 2026-09-08
godz. 10:00
Dolnośląskie DOSTAWA TULEI, REDUKCJI, TRÓJNIKÓW I KOLAN PLASSON 1. TULEJA PE100 315 PN16...
12725711 2026-09-08
godz. 10:00
Małopolskie „Dostawa materiałów ogólnobudowlanych i ceramicznych dla Uzdrowiska...
12734546 2026-09-09
godz. 08:00
Dolnośląskie Dostawa liny fi 20 / fi 16 1. LINA FI 20 T6X19+AO STALOWA OC 2. LINA FI 16...
12727655 2026-09-09
godz. 10:00
Lubelskie Dostawa rur do przepustów 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 6 sztuk rur do...
12730080 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie BLACHA MIEDZIANA 4,0x1000x2000
12730573 2026-09-09
godz. 14:00
Opolskie Dostawa Materiałów dla zadania pod nazwą: Budowa sieci wodociągowej i...
12719190 2026-09-10
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawy sukcesywne materiałów - lin nośnych i drobnych linek Cu oraz przewodów...
12732113 2026-09-16
godz. 12:00
Łódzkie Zakup rur, tulei i kolan dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów 1....