Zlecenie 12734546 - Dostawa liny fi 20 / fi 16 1. LINA FI 20 T6X19+AO STALOWA...

   
Analizuj
Zamówienie 12734546
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
Dostawa liny fi 20 / fi 16

1. LINA FI 20 T6X19AO STALOWA OC
2. LINA FI 16 T6X19AO STALOWA OCYNK
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12733343 2026-09-09
godz. 07:00
Dolnośląskie DOSTAWA KOŁNIERZY DN50 PN10/16 PŁASKI Gładki K/O wysokiego na 40mm Adres...
12734211 2026-09-09
godz. 08:00
Śląskie Blacha, pręt -
12734545 2026-09-09
godz. 09:00
Dolnośląskie Dostawa liny fi 16 Adres dostawy: M040
12730081 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie BLACHA MIEDZIANA GŁADKA Arkusz 4,0 x 1250 x 2500 mm
12715553 2026-09-09
godz. 12:30
Dolnośląskie RFP PEBEKA-P-JŁ-231-2026 Zakup elementów zbrojenia rząpia
12733733 2026-09-11
godz. 11:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest dostawa wygrodzeń U-12a wzór Warszawa z...
12731376 2026-09-11
godz. 14:00
Kujawsko-Pomorskie zapytanie ofertowe na materiały hutnicze -
12732117 2026-09-14
godz. 12:00
Dolnośląskie Przedmiotem Zamówienia są sukcesywne dostawy płytek trudnościeralnych i blach...
12677295 2026-09-15
godz. 09:00
Śląskie Dostawy do kopalń JSW S.A. wyrobów hutniczych z terminem realizacji 12 miesięcy...
12701538 2026-09-17
godz. 12:00
Śląskie Dostawa sit gumowych, poliuretanowych i stalowych do przesiewaczy dla...