Zlecenie 12732240 - Dostawa gazomierzy ultradźwiękowych i ich części...

   
Analizuj
Zamówienie 12732240
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
Dostawa gazomierzy ultradźwiękowych i ich części zamiennych

1. Zamawiający ogłasza kwalifikację Dostawców o dopuszczenie do udz
iału w Dynamicznym Systemie Zamówień Niepublicznych (DSZN) na dostawę gazomierzy ultradźwiękowych i ich części zamiennych.
2. Zamawiający nie dopuszcza, aby przedmiot zamówienia - gazomierze ultradźwiękowe i ich części zamienne - pochodziły z państw innych niż państwa członkowskie Unii Europejskiej oraz państw, które nie są stronami Porozumienia Światowej Organizacji Handlu w sprawie zamówień rządowych ani innych umów międzynarodowych gwarantujących na zasadzie wzajemności i równości dostęp do rynku zamówień publicznych.
Ograniczenie, o którym mowa w zdaniu powyżej, nie dotyczy towarów posiadających status towarów unijnych w rozumieniu art. 5 pkt 23 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 952/2013 ustanawiającego unijny kodeks celny, w szczególności towarów wprowadzonych na obszar celny Unii Europejskiej i dopuszczonych do obrotu.
3. W przypadku powzięcia przez Zamawiającego wątpliwości co do zadeklarowanego pochodzenia elementu przedmiotu zamówienia Zamawiający może zażądać od Wykonawcy złożenia wyjaśnień lub przedstawienia dokumentów i innych środków dowodowych potwierdzających zadeklarowane pochodzenie.
4. Pochodzenie dostaw ustala się na następujących zasadach:
1) Miejscem pochodzenia produktu jest:
a) w przypadku produktów całkowicie uzyskanych w jednym kraju lub na jednym terytorium – ten właśnie kraj lub terytorium;
b) w przypadku, gdy w jego produkcję zaangażowane są więcej niż jeden kraj lub więcej niż jedno terytorium – kraj, w którym towar ten został poddany ostatniemu istotnemu, ekonomicznie uzasadnionemu przetwarzaniu lub obróbce, w przedsiębiorstwie przystosowanym do tego celu, co spowodowało wytworzenie nowego produktu lub stanowiło istotny etap wytwarzania.
2) W celu ustalenia kraju ostatniego istotnego, ekonomicznie uzasadnionego przetworzenia lub obróbki należy uwzględnić całokształt przebiegu procesu produkcji, w tym w szczególności:
a) strukturę łańcucha dostaw, w tym pochodzenie materiałów, komponentów lub surowców pochodzenie użytych w procesie produkcji materiałów,
b) udział poszczególnych materiałów, komponentów lub surowców pochodzenie w produkcie finalnym;
c) lokalizację zakładu produkcyjnego, linii montażowej lub innego przedsiębiorstwa, w którym przeprowadzono operacje skutkujące wytworzeniem nowego produktu lub stanowiące kluczowy etap wytwarzania.
5. W celu ustalenia pochodzenia oferowanego przedmiotu zamówienia, Wykonawca zobowiązany będzie na etapie postępowania wykonawczego złożyć wraz z ofertą, oświadczenie o pochodzeniu przedmiotu zamówienia.
6. Zamawiający wymaga by oferta Wykonawcy nie obejmowała produktów ICT, usług ICT ani procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa.
7. Zamawiający wymaga by oferta Wykonawcy nie obejmowała produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usługi ICT lub procesu ICT określonych w tej decyzji.
branża Ciepłownictwo i gaz
podbranża armatura
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: armatura

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12718573 2026-09-08
godz. 14:00
Śląskie Remont kotła Vitomax na terenie Huty Częstochowa Sp. z o.o. -
12722716 2026-09-09
godz. 10:00
Zachodniopomorskie Dostawa wyposażenia na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej Gminy...
12731411 2026-09-09
godz. 11:00
Kujawsko-Pomorskie Remont chłodnic generatora turbiny nr5 -
12727571 2026-09-09
godz. 15:00
Śląskie Badanie rynku - Serwis zgrzebłowych oraz celkowych podajników węgla kotłów...
12728317 2026-09-11
godz. 08:30
Mazowieckie DKW.2233.560.2026 Dostawa systemu sterowania kotłów. Przedmiot zamówienia: 1...
12732864 2026-09-18
godz. 23:59
Mazowieckie 50267814 - Zakup zaworów FIG218 Szanowni Państwo, Zwracamy się z uprzejmą...
12699584 2026-09-21
godz. 10:00
Opolskie Przedmiot zamówienia stanowi świadczenie kompleksowej dostawy oraz usług...
12733750 2026-09-24
godz. 09:00
Dolnośląskie Dostawa oraz montaż zaworów dynamicznych wraz z głowicami
12727754 2026-09-28
godz. 10:00
Łódzkie ER/3131/17/2026 wymiana 149 szt. ciepłomierzy na nowe ze zdalnym odczytem w...
12716770 2026-10-01
godz. 23:59
Mazowieckie 50266547 Zakup części zamiennych do remontu kotła OOG-320 Nr 1, Nr fab. 999...