Zlecenie 12727754 - ER/3131/17/2026 wymiana 149 szt. ciepłomierzy na nowe ze...

   
Analizuj
Zamówienie 12727754
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
ER/3131/17/2026 wymiana 149 szt. ciepłomierzy na nowe ze zdalnym odczytem w budynkach będących własnością TBS Sp. z o.o. w Piotrko
wie Trybunalskim

Przedmiot zamówienia: 1 wymiana 149 sz. ciepłomierzy
branża Ciepłownictwo i gaz
podbranża armatura, instalacje grzewcze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy ,usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji łódzkie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora łódzkie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: armatura , instalacje grzewcze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12719766 2026-09-03
godz. 09:00
Dolnośląskie Rozbudowa instalacji gazowej, wykonanie przewodów spalinowych i wentylacyjnych...
12716748 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie Remont kotła bloku nr 6 w zakresie budowy rusztowania systemowego w komorze...
12721868 2026-09-03
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawa grzejników i armatury c.o.
12716494 2026-09-04
godz. 15:00
Lubelskie Zakup elementów do naprawy instalacji grzejnikowej na Bloku BW 100
12726756 2026-09-07
godz. 11:00
Mazowieckie ZAKUP I DOSTAWA ZAWORY ZWROTNE MIĘDZYKOŁNIERZOWE, RĘKAWY ZAWORÓW ZACISKOWYCH,...
12721662 2026-09-08
godz. 10:00
Podlaskie Sukcesywne dostawy filtrów kołnierzowych i odmulaczy
12720084 2026-09-11
godz. 09:00
Świętokrzyskie Zadanie pn. „Bezpieczne mieszkanie-demontaż indywidualnych piecyków gazowych”....
12727868 2026-09-18
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Budowa wewnętrznej instalacji gazu wraz z instalacją c.o. i c.w.u. w lokalach...
12716770 2026-10-01
godz. 23:59
Mazowieckie 50266547 Zakup części zamiennych do remontu kotła OOG-320 Nr 1, Nr fab. 999...
12725626 2026-10-06
godz. 11:00
Zachodniopomorskie Budowa instalacji utrzymania ciśnienia dyspozycyjnego w komorze C-26/w rejonie...