Przetarg 12727120 - Dostawa drobiu i wędlin drobiowych w roku 2027 (magazyny w...

   
Analizuj Zamówienie 12727120
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-09-01
przedmiot ogłoszenia
Dostawa drobiu i wędlin drobiowych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) - sprawa nr 54/2026

Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobiu i wędlin drobiowych w ro
ku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy), zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego normami, ilościami i wymaganiami oraz na warunkach określonych przez Zamawiającego. Opis i liczba części zamówienia: Liczba zadań: 2Zadanie nr 1: Dostawa drobiu w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy)Zadanie nr 2: Dostawa wędlin drobiowych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy).Miejsce dostaw dla zadania nr 1 i 2 - magazyny znajdują się:magazyn - ul. Bema 2, 86-300 Grudziądzmagazyn - ul. Jagiełły 6, 86-300 Grudziądzmagazyn - ul. Dworcowa 6A, 86-134 Grupamagazyn - Al. 3-go Maja 4, 86-200 Chełmnomagazyn - ul. Czwartaków 1, 87-300 BrodnicaPrzedmiot zamówienia winien spełniać wymagania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa żywnościowego, a w szczególności m.in.:1) ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz.U. z 2023 r., poz. 1448 z późn.zm.);2) ustawą z dnia 21 grudnia 2000 r. o jakości handlowej artykułów rolno – spożywczych (Dz.U. z 2023 r. poz. 1980 z późn.zm.)3) ustawą z dnia 16 grudnia 2005 r. o produktach pochodzenia zwierzęcego (Dz.U. z 2023 r., poz. 872, z późn.zm.);4) rozporządzeniem WE nr 853/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. ustanawiające szczególne przepisy dotyczące higieny w odniesieniu do żywności pochodzenia zwierzęcego (Dz. U. UE. L. 139, poz.55 z dnia 30.04.2004 r. z późn.zm.);5) rozporządzeniem WE nr 852/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie higieny środków spożywczych (Dz. U. UE. L. 139, poz. 1 z 30.04.2004 r. z późn.zm.);6) rozporządzeniem WE nr 178/2002 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 28 stycznia 2002 r. ustanawiające ogólne zasady i wymagania prawa żywnościowego, powołujące Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności oraz ustanawiające procedury w zakresie bezpieczeństwa żywności (Dz.U. UE L 31, poz. 1 z dnia 1 lutego 2002 r. z późn.zm.).Przedmiot zamówienia dostarczony będzie w opakowaniach oznakowanych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 23 grudnia 2014 r. w sprawie znakowania poszczególnych rodzajów środków spożywczych (Dz.U. z 2015 r., poz. 29 z późn.zm.) oraz Rozporządzeniem WE nr 1935/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 października 2004 r. w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością oraz uchylającym Dyrektywy 80/590/EWG i 89/109/EWG (Dz.U.UE.L.2004.338.4 z późn.zm.), a także ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2023 r., poz. 1448 z późn.zm.).Opakowanie winno zawierać co najmniej informacje wskazane w treści dokumentacji zamówienia.Zamawiający nie dopuszcza podczas realizacji niniejszej umowy stosowania opakowań zastępczych na produkty żywnościowe.
Część zamówienia: LOT-0001 Dostawa drobiu w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobiu w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy), zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego normami, ilościami i wymaganiami oraz zgodnie z warunkami wyszczególnionymi w dokumentacji zamówienia.Zakres przedmiotu zamówienia:Zadanie nr 1: Dostawa drobiu w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy)Zakres podstawowy10 pozycji asortymentowych, w tym: Filet z piersi indyka - 2 788,321 kg; Filet z piersi indyka mrożony - 500,00 kg; Filet z piersi kurczaka - 2 500,00 kg; Filet z piersi kurczaka mrożony - 1 000,00 kg; Noga z kurczaka - 500,00 kg; Noga z kurczaka mrożona - 500,00 kg; Podudzie z kurczaka - 500,00 kg; Skrzydełka z kurczaka - 800,00 kg; Wątroba z indyka - 10,00 kg; Wątroba z kurczaka - 30,00 kg.

Część zamówienia: LOT-0002 Dostawa wędlin drobiowych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) Przedmiotem zamówienia jest dostawa wędlin drobiowych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy), zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego normami, ilościami i wymaganiami oraz zgodnie z warunkami wyszczególnionymi w dokumentacji zamówienia.Zakres przedmiotu zamówienia:Zadanie nr 2: Dostawa wędlin drobiowych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy)Zakres podstawowy5 pozycji asortymentowych, w tym: Filet z piersi kurczaka wędzony - 150,00 kg; Krakowska drobiowa - 1 000,00 kg; Parówki z fileta kurczaka - 1 000,00 kg; Szynka drobiowa - 2 000,00 kg; Szynka z indyka - 3 000,00 kg.
branża Spożywcza
podbranża artykuły spożywcze
kody CPV 15112000, 15114000, 15131135
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Kujawsko-Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Kujawsko-Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: artykuły spożywcze