Przetarg 12727144 - Dostawa mięsa czerwonego, tłuszczy zwierzęcych oraz...
| Analizuj | Zamówienie 12727144 |
|---|---|
| źródło | Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED) |
| data publikacji | 2026-09-01 |
| przedmiot ogłoszenia | Dostawa mięsa czerwonego, tłuszczy zwierzęcych oraz wędlin w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) - sprawa nr 53/2026 Przedmiotem zamówienia jest dostawa mięsa c zerwonego, tłuszczy zwierzęcych oraz wędlin w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy), zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego normami, ilościami i wymaganiami oraz na warunkach określonych przez Zamawiającego. Opis i liczba części zamówienia: Liczba zadań: 2Zadanie nr 1: Dostawa mięsa czerwonego oraz tłuszczy zwierzęcych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy);Zadanie nr 2: Dostawa wędlin w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy).Miejsce dostaw dla zadania nr 1 i 2 - magazyny znajdują się:magazyn - ul. Bema 2, 86-300 Grudziądzmagazyn - ul. Jagiełły 6, 86-300 Grudziądzmagazyn - ul. Dworcowa 6A, 86-134 Grupamagazyn - Al. 3-go Maja 4, 86-200 Chełmnomagazyn - ul. Czwartaków 1, 87-300 BrodnicaPrzedmiot zamówienia winien spełniać wymagania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa żywnościowego, a w szczególności m.in.:1) ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz.U. z 2023 r., poz. 1448 z późn.zm.);2) ustawą z dnia 21 grudnia 2000 r. o jakości handlowej artykułów rolno – spożywczych (Dz.U. z 2023 r. poz. 1980 z późn.zm.)3) ustawą z dnia 16 grudnia 2005 r. o produktach pochodzenia zwierzęcego (Dz.U. z 2023 r., poz. 872, z późn.zm.);4) rozporządzeniem WE nr 853/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. ustanawiające szczególne przepisy dotyczące higieny w odniesieniu do żywności pochodzenia zwierzęcego (Dz. U. UE. L. 139, poz.55 z dnia 30.04.2004 r. z późn.zm.);5) rozporządzeniem WE nr 852/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie higieny środków spożywczych (Dz. U. UE. L. 139, poz. 1 z 30.04.2004 r. z późn.zm.);6) rozporządzeniem WE nr 178/2002 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 28 stycznia 2002 r. ustanawiające ogólne zasady i wymagania prawa żywnościowego, powołujące Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności oraz ustanawiające procedury w zakresie bezpieczeństwa żywności (Dz.U. UE L 31, poz. 1 z dnia 1 lutego 2002 r. z późn.zm.).Przedmiot zamówienia dostarczony będzie w opakowaniach oznakowanych zgodniez Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 23 grudnia 2014 r. w sprawie znakowania poszczególnych rodzajów środków spożywczych (Dz.U. z 2015 r., poz. 29 z późn.zm.) oraz Rozporządzeniem WE nr 1935/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 października 2004 r. w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością oraz uchylającym Dyrektywy 80/590/EWG i 89/109/EWG (Dz.U.UE.L.2004.338.4 z późn.zm.), a także ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2023 r., poz. 1448 z późn.zm.).Opakowanie winno zawierać co najmniej informacje wskazane w treści dokumentacji zamówienia.Zamawiający nie dopuszcza podczas realizacji niniejszej umowy stosowania opakowań zastępczych na produkty żywnościowe. Część zamówienia: LOT-0001 Dostawa mięsa czerwonego oraz tłuszczy zwierzęcych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) Przedmiotem zamówienia jest dostawa mięsa czerwonego, tłuszczy zwierzęcych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy), zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego normami, ilościami i wymaganiami oraz zgodnie z warunkami wyszczególnionymi w dokumentacji zamówienia.Zakres przedmiotu zamówienia:Zadanie nr 1: Dostawa mięsa czerwonego oraz tłuszczy zwierzęcych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy)Zakres podstawowy17 pozycji asortymentowych, w tym: Antrykot wołowy b/k kręg. - 20,00 kg; Boczek surowy b/k - 10,00 kg; Karkówka wieprzowa b/k - 2 500,00 kg; Łopatka wieprzowa b/k - 5 000,000 kg; Mięso wieprzowe od szynki b/k drobne - 1,00 kg; Polędwica wieprzowa - 1,00 kg; Polędwica wołowa - 1,00 kg; Schab wieprzowy b/k - 2 500,00 kg; Słonina - 100,00 kg; Smalec wieprzowy - 300,00 kg; Szynka wieprzowa b/k - 1 000,00 kg; Udziec cielęcy b/k - 1,00 kg; Wołowina ekstra - 10,00 kg; Wołowina zrazowa dolna b/k- 100,00 kg; Wołowina zrazowa górna b/k - 3 000,00 kg; Żeberka wędzone - 10,00 kg; Żeberka wieprzowe - 1 000,00 kg. Część zamówienia: LOT-0002 Dostawa wędlin w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) Przedmiotem zamówienia jest dostawa wędlin w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy), zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego normami, ilościami i wymaganiami oraz zgodnie z warunkami wyszczególnionymi w dokumentacji zamówienia.Zakres przedmiotu zamówienia:Zadanie nr 2: Dostawa wędlin w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy)Zakres podstawowy30 pozycji asortymentowych, w tym: Baleron - 1,00 kg; Boczek wędzony parzony b/k - 2 000,00 kg; Frankfurterki - 500,00 kg; Kabanosy - 2 000,00 kg; Kaszanka z kaszy gryczanej - 100,00 kg; Kiełbasa biała parzona - 500,00 kg; Kiełbasa jałowcowa - 700,00 kg; Kiełbasa krakowska parzona - 1 500,00 kg; Kiełbasa krakowska sucha - 800,00 kg; Kiełbasa myśliwska - 500,00 kg; Kiełbasa parówkowa - 2 000,00 kg; Kiełbasa podlaska - 2 000,00 kg; Kiełbasa szynkowa wieprzowa - 1 000,00 kg; Kiełbasa śląska - 1 000,00 kg; Kiełbasa toruńska - 20,00 kg; Kiełbasa wiejska - 20,00 kg; Kiełbasa zwyczajna - 1 000,00 kg; Kiełbasa żywiecka - 1 000,00 kg; Mortadela - 1,00 kg; Ogonówka - 1,00 kg; Parówki z szynki - 1 500,00 kg; Pasztet wieprzowy pieczony - 300,00 kg; Pasztetowa - 300,00 kg; Polędwica wieprzowa wędzona - 800,00 kg; Rolada z boczku - 1,00 kg; Salami - 1 000,00 kg; Schab pieczony - 1 500,00 kg; Szynka wieprzowa gotowana - 1 500,00 kg; Szynka wieprzowa konserwowa - 1 000,00 kg; Szynka wieprzowa wędzona - 1 500,00 kg. |
| branża | Spożywcza |
| podbranża | artykuły spożywcze |
| kody CPV | 15111000, 15111200, 15113000, 15131000, 15131130, 15131134, 15131200, 15131210, 15131230, 15131310, 15412100 |
| forma | przetarg nieograniczony |
| typ ogłoszenia | dostawy |
| kraj realizacji | Polska |
| województwo realizacji | Kujawsko-Pomorskie |
| kraj organizatora | Polska |
| województwo organizatora | Kujawsko-Pomorskie |