Przetarg 12727149 - Dostawa produktów głęboko mrożonych w roku 2027...

   
Analizuj Zamówienie 12727149
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-09-01
przedmiot ogłoszenia
Dostawa produktów głęboko mrożonych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) - sprawa nr 58/2026

Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów głęboko mrożonych w
roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy), zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego normami, ilościami i wymaganiami oraz na warunkach określonych przez Zamawiającego. Opis i liczba części zamówienia: Liczba zadań: 1Zadanie nr 1/1: Dostawa produktów głęboko mrożonych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy).Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych w ramach postępowania o udzielenie zamówienia. Miejsce dostaw - magazyny znajdują się:magazyn - ul. Bema 2, 86-300 Grudziądzmagazyn - ul. Jagiełły 6, 86-300 Grudziądzmagazyn - ul. Dworcowa 6A, 86-134 Grupamagazyn - Al. 3-go Maja 4, 86-200 Chełmnomagazyn - ul. Czwartaków 1, 87-300 BrodnicaPrzedmiot zamówienia winien spełniać wymagania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa żywnościowego, a w szczególności m.in.:1) ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz.U. z 2023 r., poz. 1448 z późn.zm.);2) ustawą z dnia 21 grudnia 2000 r. o jakości handlowej artykułów rolno – spożywczych (Dz.U. z 2023 r. poz. 1980 z późn.zm.)3) ustawą z dnia 16 grudnia 2005 r. o produktach pochodzenia zwierzęcego (Dz.U. z 2023 r., poz. 872, z późn.zm.);4) rozporządzeniem WE nr 853/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. ustanawiające szczególne przepisy dotyczące higieny w odniesieniu do żywności pochodzenia zwierzęcego (Dz. U. UE. L. 139, poz.55 z dnia 30.04.2004 r. z późn.zm.);5) rozporządzeniem WE nr 852/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie higieny środków spożywczych (Dz. U. UE. L. 139, poz. 1 z 30.04.2004 r. z późn.zm.);6) rozporządzeniem WE nr 178/2002 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 28 stycznia 2002 r. ustanawiające ogólne zasady i wymagania prawa żywnościowego, powołujące Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności oraz ustanawiające procedury w zakresie bezpieczeństwa żywności (Dz.U. UE L 31, poz. 1 z dnia 1 lutego 2002 r. z późn.zm.).Przedmiot zamówienia dostarczony będzie w opakowaniach oznakowanych zgodniez Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 23 grudnia 2014 r. w sprawie znakowania poszczególnych rodzajów środków spożywczych (Dz.U. z 2015 r., poz. 29 z późn.zm.) oraz Rozporządzeniem WE nr 1935/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 października 2004 r. w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością oraz uchylającym Dyrektywy 80/590/EWG i 89/109/EWG (Dz.U.UE.L.2004.338.4 z późn.zm.), a także ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2023 r., poz. 1448 z późn.zm.).Opakowanie winno zawierać co najmniej informacje wskazane w treści dokumentacji zamówienia.Zamawiający nie dopuszcza podczas realizacji niniejszej umowy stosowania opakowań zastępczych na produkty żywnościowe.
Część zamówienia: LOT-0001 Dostawa produktów głęboko mrożonych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów głęboko mrożonych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy), zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego normami, ilościami i wymaganiami oraz zgodnie z warunkami wyszczególnionymi w dokumentacji zamówienia.Zakres przedmiotu zamówienia:Zadanie nr 1/1: Dostawa produktów głęboko mrożonych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy)Zakres podstawowy40 pozycji asortymentowych, w tym: Brokuł mrożony - 2 000,00 kg; Czarna porzeczka mrożone - 100,00 kg; Ćwiartka ziemniaka mrożone - 300,00 kg; Dynia mrożona - 10,00 kg; Fasolka szparagowa zielona mrożona - 1 000,00 kg; Fasolka szparagowa żółta mrożona - 1 000,00 kg; Flaki mrożone - 1 000,00 kg; Frytki mrożone - 300,00 kg; Groszek zielony mrożony - 1 000,00 kg; Kapusta brukselska mrożona - 1 000,00 kg; Kluski śląskie mrożone - 500,00 kg; Kopytka mrożone - 200,00 kg; Krokiety z kapustą i grzybami mrożone - 200,00 kg; Krokiety z mięsem mrożone - 200,00 kg; Maliny mrożone - 30,00 kg; Marchewka mini mrożona - 10,00 kg; Mieszanka chińska mrożona - 1 000,00 kg; Mieszanka warzywna II składnikowa mrożona - 1 000,00 kg; Mieszanka warzywna III składnikowa mrożona - 1 000,00 kg; Naleśniki z owocami mrożone - 500,00 kg; Naleśniki z serem mrożone - 500,00 kg; Paszteciki drożdżowe z kapustą i grzybami mrożone - 50,00 kg; Paszteciki drożdżowe z mięsem mrożone - 50,00 kg; Paszteciki drożdżowe z pieczarkami i serem mrożone - 50,00 kg; Pierogi z kapustą i grzybami mrożone - 500,00 kg; Pierogi z mięsem mrożone - 500,00 kg; Pierogi z serem mrożone - 500,00 kg; Pierogi ze szpinakiem i serem feta mrożone - 500,00 kg; Placki ziemniaczane mrożone - 500,00 kg; Pyzy ziemniaczane mrożone - 10,00 kg; Pyzy ziemniaczane z mięsem mrożone - 500,00 kg; Różyczki kalafiora mrożone - 1 000,00 kg; Spód do pizzy mrożony - 200,00 kg; Szpinak liść mrożony - 1 000,00 kg; Szpinak rozdrobniony mrożony - 100,00 kg; Śliwka mrożona - 30,00 kg; Truskawka mrożona - 30,00 kg; Uszka z kapustą i grzybami mrożone - 10,00 kg; Wiśnie mrożone - 30,00 kg; Włoszczyzna mrożona - 200,00 kg.
branża Spożywcza
podbranża artykuły spożywcze
kody CPV 15896000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Kujawsko-Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Kujawsko-Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: artykuły spożywcze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12721555 2026-09-02
godz. 08:00
Mazowieckie DKW.SZ.2.2026.MB SZACOWANIE WARTOŚCI ZAMÓWIENIA-Sukcesywne dostawy pieczywa do...
12718361 2026-09-03
godz. 09:00
Śląskie Dostawy drobiu Dostawy
12720170 2026-09-04
godz. 09:00
Podkarpackie DOSTAWY ZIEMIOPŁODÓW CZ. II Część 1: Zad. nr 1 – Warzywa okopowe, 6 poz. asort....
12681961 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa artykułów spożywczych dla RZGW Szczecin oraz podległych jednostek...
12713048 2026-09-07
godz. 12:00
Podkarpackie Sukcesywne dostawy owoców i warzyw dla Powiat Strzyżowski - Specjalny Ośrodek...
12695352 2026-09-14
godz. 11:15
Podkarpackie „Sukcesywna dostawa warzyw, owoców grupy I, owoców grupy II (sezonowe) do...
12729750 2026-10-13
godz. 07:30
Kujawsko-Pomorskie Dostawa ryb w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) -...
12726689 2026-10-13
godz. 08:30
Kujawsko-Pomorskie Dostawa jaj spożywczych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i...
12729761 2026-10-15
godz. 07:30
Kujawsko-Pomorskie Dostawa sosów, zup, przypraw przetworzonych, kawy i herbaty oraz miodu...
12279565 2026-10-31
godz. 12:00
Dolnośląskie Dostawa artykułów spożywczych. Dostawa artykułów spożywczych dla Zespołu...