Przetarg 12727135 - Dostawa warzyw i owoców świeżych w roku 2027 (magazyny w...

   
Analizuj Zamówienie 12727135
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-09-01
przedmiot ogłoszenia
Dostawa warzyw i owoców świeżych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) - sprawa nr 55/2026

Przedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców świeżych w roku 2
027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy), zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego normami, ilościami i wymaganiami oraz na warunkach określonych przez Zamawiającego. Opis i liczba części zamówienia: Liczba zadań: 2Zadanie nr 1: Dostawa warzyw świeżych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy)Zadanie nr 2: Dostawa owoców świeżych w roku 2027 w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy).Miejsce dostaw dla zadania nr 1 i 2 - magazyny znajdują się:magazyn - ul. Bema 2, 86-300 Grudziądzmagazyn - ul. Jagiełły 6, 86-300 Grudziądzmagazyn - ul. Dworcowa 6A, 86-134 Grupamagazyn - Al. 3-go Maja 4, 86-200 Chełmnomagazyn - ul. Czwartaków 1, 87-300 BrodnicaPrzedmiot zamówienia winien spełniać wymagania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa żywnościowego, a w szczególności m.in.:1) ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz.U. z 2023 r., poz. 1448 z późn.zm.);2) ustawą z dnia 21 grudnia 2000 r. o jakości handlowej artykułów rolno – spożywczych (Dz.U. z 2023 r. poz. 1980 z późn.zm.)3) ustawą z dnia 16 grudnia 2005 r. o produktach pochodzenia zwierzęcego (Dz.U. z 2023 r., poz. 872, z późn.zm.);4) rozporządzeniem WE nr 853/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. ustanawiające szczególne przepisy dotyczące higieny w odniesieniu do żywności pochodzenia zwierzęcego (Dz. U. UE. L. 139, poz.55 z dnia 30.04.2004 r. z późn.zm.);5) rozporządzeniem WE nr 852/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie higieny środków spożywczych (Dz. U. UE. L. 139, poz. 1 z 30.04.2004 r. z późn.zm.);6) rozporządzeniem WE nr 178/2002 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 28 stycznia 2002 r. ustanawiające ogólne zasady i wymagania prawa żywnościowego, powołujące Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności oraz ustanawiające procedury w zakresie bezpieczeństwa żywności (Dz.U. UE L 31, poz. 1 z dnia 1 lutego 2002 r. z późn.zm.).Przedmiot zamówienia dostarczony będzie w opakowaniach oznakowanych zgodniez Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 23 grudnia 2014 r. w sprawie znakowania poszczególnych rodzajów środków spożywczych (Dz.U. z 2015 r., poz. 29 z późn.zm.) oraz Rozporządzeniem WE nr 1935/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 października 2004 r. w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością oraz uchylającym Dyrektywy 80/590/EWG i 89/109/EWG (Dz.U.UE.L.2004.338.4 z późn.zm.), a także ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2023 r., poz. 1448 z późn.zm.).Opakowanie winno zawierać co najmniej informacje wskazane w treści dokumentacji zamówienia.Zamawiający nie dopuszcza podczas realizacji niniejszej umowy stosowania opakowań zastępczych na produkty żywnościowe.
Część zamówienia: LOT-0001 Dostawa warzyw świeżych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) Przedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw świeżych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy), zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego normami, ilościami i wymaganiami oraz zgodnie z warunkami wyszczególnionymi w dokumentacji zamówienia.Zakres przedmiotu zamówienia:Zadanie nr 1: Dostawa warzyw świeżych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy)Zakres podstawowy41 pozycji asortymentowych, w tym: Botwina - 100,00 kg; Brokuły - 100,00 kg; Buraki ćwikłowe - 4 000,00 kg; Cebula czerwona - 100,000 kg; Cebula żółta - 8 000,00 kg; Cukinia - 100,00 kg; Czosnek - 200,00 kg; Fasola szparagowa zielona - 10,00 kg; Fasola szparagowa żółta - 10,00 kg; Imbir świeży kłącze - 5,00 kg; Kalafior - 100,00 kg; Kapusta biała - 4 000,00 kg; Kapusta brukselska - 10,00 kg; Kapusta czerwona - 1 000,00 kg; Kapusta pekińska - 2 000,00 kg; Kiełki rzodkiewki - 20,00 kg; Kiełki słonecznika - 20,00 kg; Koperek zielony - 1 000,00 kg; Marchew - 11 000,00 kg; Mięta świeża cięta - 500,00 kg; Natka pietruszki - 700,00 kg; Ogórki - 9 000,00 kg; Papryka czerwona - 3 000,00 kg; Papryka zielona - 1 000,00 kg; Papryka żółta - 1 000,00 kg; Pieczarki - 2 000,00 kg; Pietruszka korzeniowa - 3 000,00 kg; Pomidory - 4 000,00 kg; Pomidory cherry koktajlowe - 700,00 kg; Pomidor malinowy - 1 000,00 kg; Por - 5 000,00 kg; Roszponka - 2,00 kg; Rukola -50,00 kg; Rzodkiewka - 1 000,00 kg; Sałata karbowana - 10,00 kg; Sałata lodowa - 800,00 kg; Sałata masłowa - 300,00 kg; Sałata rzymska - 50,00 kg; Seler korzeniowy - 3 000,00 kg; Seler naciowy - 10,00 kg; Szczypiorek - 200,00 kg.

Część zamówienia: LOT-0002 Dostawa owoców świeżych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) Przedmiotem zamówienia jest dostawa owoców świeżych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy), zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego normami, ilościami i wymaganiami oraz zgodnie z warunkami wyszczególnionymi w dokumentacji zamówienia.Zakres przedmiotu zamówienia:Zadanie nr 2: Dostawa owoców świeżych w roku 2027 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy)Zakres podstawowy18 pozycji asortymentowych, w tym: Banany - 10 000,00 kg; Brzoskwinie - 500,00 kg; Cytryny - 3 000,00 kg; Grejpfruty - 10,00 kg; Gruszki - 2 000,00 kg; Jabłka - 15 000,00 kg; Kiwi - 10,00 kg; Mandarynki - 3 000,00 kg; Morele - 100,00 kg; Nektarynki - 100,00 kg; Pomarańcze - 50,00 kg; Winogrona ciemne - 30,00 kg; Winogrona jasne - 30,00 kg; Borówka - 10,00 kg; Malina - 10,00 kg; Śliwki - 500,00 kg; Truskawka Świeża - 10,00 kg; Wiśnie - 10,00 kg.
branża Spożywcza
podbranża artykuły spożywcze
kody CPV 3221100, 3221110, 3221111, 3221112, 3221113, 3221212, 3221230, 3221240, 3221250, 3221260, 3221270, 3221300, 3221310, 3221410, 3221420, 3221430, 3221440, 3222111, 3222118, 3222210, 3222220, 3222230, 3222240, 3222310, 3222313, 3222314, 3222321, 3222322, 3222330, 3222331, 3222332, 3222333, 3222334, 3222340, 15872200
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Kujawsko-Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Kujawsko-Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: artykuły spożywcze