Zlecenie 12726777 - Dostawa 2 sztuk mieszadeł produkcji Sulzer typ RW ...

   
Analizuj
Zamówienie 12726777
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Dostawa 2 sztuk mieszadeł produkcji Sulzer typ RW

Przedmiot zamówienia: 1 mieszadło prod. Sulzer 2 mieszadło prod. Sulzer
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726612 2026-09-04
godz. 07:00
Lubelskie KOŃCÓWKA REGULOWANA G-136
12728331 2026-09-04
godz. 08:00
Pomorskie DKW.2232.49.2026.JD Zakup i dostawa elementu głowicy nr kat. 90815 Przedmiot...
12726938 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA KOŃCÓWEK AC-CNP DO WĘŻA TUBES 1. KOŃCÓWKA AC-CNP-100 1" WĘŻA TUBES 2....
12719014 2026-09-04
godz. 10:00
Świętokrzyskie „Zakup ciągnika rolniczego na realizację zadań własnych i zleconych z zakresu...
12710163 2026-09-04
godz. 10:00
Świętokrzyskie Napęd przenośnika (modernizacja) B-1400 nr 1.4 dla Zakładu Górniczego w...
12711700 2026-09-04
godz. 10:00
Podkarpackie Uzupełnienie zasobów i infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań OLiOC...
12716487 2026-09-04
godz. 12:00
Pomorskie RG/ZT/160057524/9028- Pompa Grundfos - MK
12725336 2026-09-04
godz. 12:33
Opolskie Dostosowanie układu pomiarowego typu Schenck Mechatron – pomiaru wagi silosa...
12697704 2026-09-04
godz. 16:00
Dolnośląskie Wykonanie przeglądów okresowych P3 podwozi dla 60 wagonów do przewozu tlenku...
12719073 2026-09-04
godz. 16:00
Mazowieckie 50264351 Pompa/Pump OMG DOXE-23MER/30x70 - RFI Szanowni Państwo, Zapraszamy do...