Zlecenie 12725336 - Dostosowanie układu pomiarowego typu Schenck Mechatron –...

   
Analizuj
Zamówienie 12725336
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Dostosowanie układu pomiarowego typu Schenck Mechatron – pomiaru wagi silosa sulfatu – do zdalnej transmisji danych w standardzie
Profibus i odczytu danych w sterowniku ABB Advant450 – sterownik „Kolej” zaklad Ekocem Dąbrowa Górnicza

Przedmiot zamówienia: 1 Dostosowanie układu pomiarowego typu Schenck Mechatron – pomiaru wagi silosa sulfatu – do zdalnej transmisji danych w standardzie Profibus i odczytu danych w sterowniku ABB Advant450 – sterownik „Kolej”
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Opolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Opolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12718817 2026-09-04
godz. 09:00
Kujawsko-Pomorskie ANWIL S.A. zaprasza do złożenia oferty na: Zakup części do pomp P460. Warunki...
12724858 2026-09-04
godz. 10:00
Zachodniopomorskie utworzenie pracowni konserwacji z podziałem na część mokrą i suchą w Archiwum...
12710173 2026-09-04
godz. 10:00
Mazowieckie Dzień dobry, W imieniu Orlen Termika S.A. informuję, że został ogłoszony...
12727772 2026-09-04
godz. 10:55
Dolnośląskie Dostawa przyczepki transportowej do przewozu traktorka DARK PANTER DF-5...
12723551 2026-09-04
godz. 11:00
Małopolskie Zakup silników hydraulicznych - ZAP/MTEBL/2026/003120 -
12714066 2026-09-04
godz. 11:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojazdów elektrycznych do Panoptikum –...
12696553 2026-09-04
godz. 14:00
Zachodniopomorskie „Zakup zestawów naprawczych do armatury KOSO dla PGE Gryfino Dolna Odra sp. z...
12728159 2026-09-04
godz. 14:35
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA: RAMIĘ ZE SKROBAKAMI ŚRODKOWE DO MIESZARKI FILAMOS HARDOX - M250H...
12730754 2026-09-07
godz. 06:00
Dolnośląskie WĄŻ GUM ABRAS SD-050 50MM Adres dostawy: M030
12728337 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie Przedmiot zamówienia: 1 Dostawa Ozonatora generatora ozonu 120 g/h Power 120 -...