Zlecenie 12731431 - Blacha czarna DC01 2x1000x2000/ Starachowice -

   
Analizuj
Zamówienie 12731431
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Blacha czarna DC01 2x1000x2000/ Starachowice -
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji świętokrzyskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729330 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Rura stalowa bez szwu gat. P235GH -- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1 Rura stalowa...
12727692 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Płaskowniki S235JR Płock (Olefiny III) 20704 -- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1...
12727100 2026-09-08
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa rur stalowych bezszwowych
12733358 2026-09-08
godz. 14:00
Dolnośląskie DOSTAWA STALI KWASOODPORNEJ DLA HMG 1. PROFIL 1.4404 SHS 20X20X2 ZAMKNIĘTY 2....
12734211 2026-09-09
godz. 08:00
Śląskie Blacha, pręt -
12731375 2026-09-09
godz. 10:00
Łódzkie Płaskowniki ze stali C45 -
12730573 2026-09-09
godz. 14:00
Opolskie Dostawa Materiałów dla zadania pod nazwą: Budowa sieci wodociągowej i...
12688894 2026-09-10
godz. 23:59
Śląskie Zakup elementów służących do budowy i na stałe zainstalowanych w prototypie...
12731590 2026-09-11
godz. 09:00
Łódzkie dostawa materiałów do rozbudowy sieci wodociągowej na terenie gminy Zgierz
12715063 2026-09-27
godz. 09:00
Śląskie P.B. DOMBUD S.A. zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na wykonanie i...