Zlecenie 12734727 - 097/2026 DOSTAWY SMARU SINTONO TERRA SK 1

   
Analizuj
Zamówienie 12734727
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
097/2026 DOSTAWY SMARU SINTONO TERRA SK 1
branża Surowce, paliwa, oleje
podbranża smary, oleje
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Kujawsko-Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Kujawsko-Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: smary, oleje

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728780 2026-09-04
godz. 08:00
Mazowieckie HBT/47650 Oleje LAN68 -
12726494 2026-09-04
godz. 22:00
Lubelskie SMAR PLASTYCZNY GRAFITOWANY RENOLIT MO 2
12726794 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie Zakup SMARU DO SWORZNI PROWADZĄCYCH HAMULCÓW (5G) LIQUI MOLY na potrzeby MPK we...
12731439 2026-09-07
godz. 09:00
Śląskie OLEJ HYDRAULICZNY SYNTETYCZNY QUINTOLUBRIC 865-46 (nie dop. zamienników) (ZKP -...
12728199 2026-09-09
godz. 14:00
Dolnośląskie Zakup olejów do urządzeń technicznych dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia...
12734622 2026-09-09
godz. 16:00
Pomorskie Szanowni Państwo, Spółka ORLEN OIL z siedzibą w Gdańsku, należąca do Grupy...
12732243 2026-09-11
godz. 10:00
Mazowieckie DSZN/PH26/09 - DOSTAWA: PŁYNY DO CHŁODNIC I SYS. GRZEWCZYCH ZGODNIE Z...
12720162 2026-09-14
godz. 08:00
Małopolskie Dostawa materiałów eksploatacyjnych oraz jednorazowego użytku do sprzętu...
12734786 2026-09-15
godz. 08:00
Dolnośląskie Część 1: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych i materiałów...
11535450 2027-12-31
godz. 14:00
Mazowieckie Dostawa olejów przemysłowych, silnikowych, przekładniowych i hydraulicznych w...