Zlecenie 12728780 - HBT/47650 Oleje LAN68 -

   
Analizuj
Zamówienie 12728780
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
HBT/47650 Oleje LAN68 -
branża Surowce, paliwa, oleje
podbranża smary, oleje
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: smary, oleje

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12717024 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie Dostawa olejów smarowych do pilarek łańcuchowych produkcji STIHL dla KWK...
12728779 2026-09-04
godz. 09:00
Mazowieckie HBT/47087 Oleje -
12720453 2026-09-04
godz. 13:30
Śląskie FZ/329/2026 - Zakup wraz z dostawą specjalistycznych smarów do szyn, zwrotnic i...
12723623 2026-09-04
godz. 14:59
Śląskie OIlej MOBIL SHC 630 -
12728374 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie Zakup preparatów chemicznych na potrzeby MPK we Wrocławiu Przedmiot zamówienia:...
12725007 2026-09-09
godz. 09:00
Łódzkie Dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych MPS Część 1: 1. Przedmiotem...
12728199 2026-09-09
godz. 14:00
Dolnośląskie Zakup olejów do urządzeń technicznych dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia...
12692788 2026-09-14
godz. 07:30
Mazowieckie D/119/2026 DOSTAWA PRODUKTÓW CHEMICZNYCH WYSOKOWARTOŚCIOWYCH I RÓŻNYCH 1....
12720162 2026-09-14
godz. 08:00
Małopolskie Dostawa materiałów eksploatacyjnych oraz jednorazowego użytku do sprzętu...
11535450 2027-12-31
godz. 14:00
Mazowieckie Dostawa olejów przemysłowych, silnikowych, przekładniowych i hydraulicznych w...