Zlecenie 12732243 - DSZN/PH26/09 - DOSTAWA: PŁYNY DO CHŁODNIC I SYS....

   
Analizuj
Zamówienie 12732243
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
DSZN/PH26/09 - DOSTAWA: PŁYNY DO CHŁODNIC I SYS. GRZEWCZYCH ZGODNIE Z ZESTAWIENIEM LMP [1031; 1021]

Szanowni Państwo,

Na p
odstawie §7 Umowy Ramowej (Dynamiczny System Zakupów Niepublicznych) nr 1000048342 zapraszam do złożenia oferty celem udzielenia Zamówienia Cząstkowego nr NP/2026/09/0611/PZ.

Niniejszym Zapytanie ofertowe obejmuje zakresem dostawę zgodnie z załączonym dokumentem OPZ.

Oferty należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie 11.08.2026r. godz. 10:00

W przypadku niemożności złożenia oferty uprzejmie proszę o przesłanie zwrotne - na podstawie §7 ust. 6 Umowy Ramowej - stosownej informacji wraz z uzasadnieniem.

Termin realizacji zlecenia wynosi 15 dni roboczych
branża Motoryzacja, Surowce, paliwa, oleje
podbranża akcesoria, płyny, smary, oleje
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: akcesoria, płyny , smary, oleje

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12733467 2026-09-11
godz. 10:00
Pomorskie Zakup i dostawy paliwa B7, E5 do pojazdów, urządzeń porządkowych i agregatu...
12730830 2026-09-11
godz. 11:00
Mazowieckie Dostawa 15 ton oleju elektroizolacyjnego
12728855 2026-09-11
godz. 11:00
Mazowieckie Dostawa olejów i smarów (4 części)
12634208 2026-09-11
godz. 12:00
Mazowieckie Przedmiotem Zamówienia są sukcesywne, detaliczne, bezgotówkowe zakupy paliwa...
12692788 2026-09-14
godz. 07:30
Mazowieckie D/119/2026 DOSTAWA PRODUKTÓW CHEMICZNYCH WYSOKOWARTOŚCIOWYCH I RÓŻNYCH 1....
12669708 2026-09-14
godz. 10:00
Podkarpackie Przedmiotem zamówienia jest dostawa wodoru, który powinien być dostarczany...
12685149 2026-09-14
godz. 11:00
Mazowieckie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części samochodowych i akcesoriów do...
12734727 2026-09-16
godz. 10:50
Kujawsko-Pomorskie 097/2026 DOSTAWY SMARU SINTONO TERRA SK 1
12729040 2026-09-16
godz. 23:59
Mazowieckie Zakup samochodowego płynu hamulcowego do pojazdów silnikowych z usługa...
11535450 2027-12-31
godz. 14:00
Mazowieckie Dostawa olejów przemysłowych, silnikowych, przekładniowych i hydraulicznych w...