Zlecenie 12723473 - Zapytanie ofertowe nr 11_2026_01.02.01_08DE z dnia 28...
| Analizuj | Zamówienie 12723473 |
|---|---|
| źródło | Internet |
| data publikacji | 2026-08-28 |
| przedmiot zlecenia | Zapytanie ofertowe nr 11_2026_01.02.01_08DE z dnia 28 sierpnia 2026 r. na dostawę 9 kilogramów żywicy. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 9 kilogramów żywicy. Żywica - 9kg - 2 składnikowa, - twarda żywica epoksydowa, -dedykowana do hermetyzacji modułów elektronicznych, transformatorów oraz jako zabezpieczenie przed skopiowaniem, - nietoksyczna, - kolor czarny, - lepkość po zmieszaniu – 5500-10 000 mPas (25oC), - łatwe mieszanie – stosunek 3,96 :1 objętościowo - czas żelowania – 120-300minut ( temp. 25oC, próbka 150 ml), - iIzolacja elektryczna – 20 kV/mm, - termoprzewodnictwo – 1,3 W/mK, - zakres temp. operacyjnych – 60 oC do 200oC Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z zapisami niniejszego zapytania ofertowego. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Wymagania dotyczące tzw. “zielonych zamówień publicznych”. Bezpieczeństwo chemiczne i eliminacja materiałów szkodliwych Zamawiający Powstaje w kontekście projektu FESL.01.02-IP.01-08DE/24 - Opracowanie innowacyjnego - cyfrowego systemu bezprzewodowej komunikacji podziemnej |
| branża | Materiały budowlane i hutnicze |
| podbranża | materiały budowlane |
| kody CPV | 3421000 |
| forma | zapytanie ofertowe |
| typ zlecenia | dostawy |
| kraj realizacji | Polska |
| województwo realizacji | śląskie |
| kraj organizatora | Polska |
| województwo organizatora | śląskie |