Zlecenie 12732086 - ZAPYTANIE OFERTOWE NA SZKŁO WODNO-SODOWE R-140 Adres...

   
Analizuj
Zamówienie 12732086
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
ZAPYTANIE OFERTOWE NA SZKŁO WODNO-SODOWE R-140

Adres dostawy: M040
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża materiały budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12733096 2026-09-08
godz. 09:00
Łódzkie IK1411166 Dostawa materiałów remontowych dla KWP w Łodzi Przedmiot zamówienia:...
12733356 2026-09-08
godz. 13:00
Dolnośląskie Dostawa sznurów łojowych impregnowanych 1. SZNUR 12X12 ŁOJOWY IMPREGNOWANY 2....
12734311 2026-09-08
godz. 13:00
Podkarpackie Zakup wraz z dostawą smarów oraz wody destylowanej. -
12731356 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie Klej szczeliwo Wurth 600ml -
12727655 2026-09-09
godz. 10:00
Lubelskie Dostawa rur do przepustów 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 6 sztuk rur do...
12719838 2026-09-09
godz. 12:00
Podkarpackie „Dostawa materiałów budowlanych oraz stolarskich w latach 2026-2027”. Część 1:...
12720374 2026-09-11
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Poprawa warunków technicznych w obiektach SPSZOZ „Zdroje” w Szczecinie – w...
12639319 2026-09-11
godz. 14:00
Mazowieckie 1. Przedmiotem Zamówienia są dostawy sorbentów wapiennych w kategorii wapno...
12701538 2026-09-17
godz. 12:00
Śląskie Dostawa sit gumowych, poliuretanowych i stalowych do przesiewaczy dla...
12651482 2026-09-21
godz. 09:00
Łódzkie Dostawa plomb indywidualnie numerowanych