Zlecenie 12734311 - Zakup wraz z dostawą smarów oraz wody destylowanej. -

   
Analizuj
Zamówienie 12734311
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
Zakup wraz z dostawą smarów oraz wody destylowanej. -
branża Materiały budowlane i hutnicze, Surowce, paliwa, oleje
podbranża smary, oleje, materiały budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Podkarpackie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Podkarpackie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: smary, oleje , materiały budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12701093 2026-09-08
godz. 08:31
Warmińsko-Mazurskie 2812.2.OBR.2026 Farby specjalne do SpW SUiE - 2812.2.OBR.2026 Przedmiot...
12720044 2026-09-08
godz. 09:00
Śląskie Dostawę palet nowych oraz tarcicy na rok 2026/2027
12722906 2026-09-08
godz. 23:59
Małopolskie 1. Przedmiotem Zamówienia jest dostawa granulatu PET, będącego surowcem...
12731482 2026-09-09
godz. 13:00
Łódzkie HAMMERITE PROSTO NA RDZĘ FARBA SZYBKOSCHNĄCA DO METALU ŻÓŁTY POŁYSK RAL 1003 10...
12730530 2026-09-10
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa rur i kształtek z tworzyw sztucznych
12720374 2026-09-11
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Poprawa warunków technicznych w obiektach SPSZOZ „Zdroje” w Szczecinie – w...
12730830 2026-09-11
godz. 11:00
Mazowieckie Dostawa 15 ton oleju elektroizolacyjnego
12717364 2026-09-11
godz. 23:59
Mazowieckie 50265398 - Zakup podpór i zawieszeń rur (LISEGA, PSS) Szanowni Państwo,...
12733631 2026-09-14
godz. 11:00
Łódzkie Zakup szczeliwa do drzwi młyna węglowego dla PGE GiEK SA Oddział Elektrownia...
11018583 2027-12-31
godz. 23:30
Mazowieckie Dostawa artykułów malarskich: farby, lakiery, rozpuszczalniki, rozcieńczalniki,...