Zlecenie 12732769 - ZAPYTANIE OFERTOWE NA FARBY CHLOROKAUCZUKOWE 1. FARBA CHLOR...

   
Analizuj
Zamówienie 12732769
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
ZAPYTANIE OFERTOWE NA FARBY CHLOROKAUCZUKOWE

1. FARBA CHLOR PODK CZERWONA TL 5L MALEXIM
2. FARBA CHLOR ZIELONA 5L NOBILES
3
. FARBA CHLOR NIEBIESKA 5L NOBILES
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża materiały budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12720044 2026-09-08
godz. 09:00
Śląskie Dostawę palet nowych oraz tarcicy na rok 2026/2027
12731869 2026-09-08
godz. 10:00
Wielkopolskie LUZK 42 - Materiały budowlane - cement portlandzki
12672003 2026-09-08
godz. 10:30
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie do lokalizacji wskazanej...
12712993 2026-09-08
godz. 12:00
Łódzkie Zakup kleju uszczelniającego Loctite 675 dla PGE GiEK SA Oddział Elektrownia...
12733357 2026-09-08
godz. 13:00
Dolnośląskie Dostawa kurtyny PVC 1500M gr. 6MM Adres dostawy: M040
12733397 2026-09-10
godz. 09:00
Śląskie Dostawa cementu portlandzkiego bez dodatków CEM I 42,5 R PN-EN 197-1 LUZEM dla...
12728370 2026-09-10
godz. 10:00
Śląskie 4wog.5200.2310.11.2026 Dostawa materiałów budowalnych SOI Gliwice Przedmiot...
12733106 2026-09-11
godz. 15:00
Mazowieckie 1. Dostawa materiałów budowlanych potrzebnych do remontu murków i balustrad...
12701633 2026-09-17
godz. 09:00
Śląskie Dostawy do kopalń JSW S.A. dwuskładnikowych klejów do konsolidacji i...
12703595 2026-09-17
godz. 09:00
Śląskie Dostawy do kopalń JSW S.A. dwuskładnikowych klejów do konsolidacji i...