Zlecenie 12728370 - 4wog.5200.2310.11.2026 Dostawa materiałów budowalnych SOI...

   
Analizuj
Zamówienie 12728370
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
4wog.5200.2310.11.2026 Dostawa materiałów budowalnych SOI Gliwice

Przedmiot zamówienia: 1 Dostawa materiałów budowalnych SOI Gl
iwice
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża materiały budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12730409 2026-09-10
godz. 09:00
Podkarpackie 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa materiałów izolacyjnych” dla zadania...
12730267 2026-09-10
godz. 10:00
Pomorskie PR2027 - RG/160059089,160059466,160058943/9060 AK - ARMATURA (PZD)
12720374 2026-09-11
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Poprawa warunków technicznych w obiektach SPSZOZ „Zdroje” w Szczecinie – w...
12639270 2026-09-11
godz. 14:00
Łódzkie 1. Przedmiotem Zamówienia są dostawy sorbentów wapiennych w kategorii wapno...
12723996 2026-09-14
godz. 00:00
Wielkopolskie 1. Części zamienne dla 16 BRL Jarocin 2. Części zapasowe do pojazdów...
12728224 2026-09-20
godz. 16:00
Mazowieckie 50258323 - Wkład rurowy E317A HOG Zwracamy się z uprzejmą prośbą o...
12651482 2026-09-21
godz. 09:00
Łódzkie Dostawa plomb indywidualnie numerowanych
12689470 2026-09-24
godz. 09:30
Zachodniopomorskie Dostawa płacht brezentowych.
12711042 2026-09-25
godz. 23:59
Łódzkie Przedmiotem zamówienia jest dostawa surowca tworzywa do badań w ilości 92400...
12724956 2026-10-06
godz. 23:59
Mazowieckie 50266583 Zakup Wkładów rurowych E1302 E1303 ABCD ASF Zwracamy się z uprzejmą...