Zlecenie 12732576 - Zamknięcia nastawcze

   
Analizuj
Zamówienie 12732576
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
Zamknięcia nastawcze
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729380 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: OBRĘCZ J.9.3000.2513/Z/23,5 24TB Adres dostawy: M040
12730031 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: Elektryczny wózek podnośnikowy HE1200/3 Adres dostawy: M040
12721538 2026-09-07
godz. 09:00
Zachodniopomorskie 80/2026 Dostawa zestawów obsługowych do KTO Rosomak
12729102 2026-09-07
godz. 10:00
Śląskie 2077- Przegląd i sprawdzenie mierników drgań w Elektrociepłowni Bielskiej EC2
12725614 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Dostarczenie, zainstalowanie, uruchomienie oraz 24 miesięczny serwis...
12715224 2026-09-07
godz. 10:00
Opolskie Zaprojektowanie, wykonanie oraz montaż osłon siatkowych dla 23 przenośników...
12732709 2026-09-07
godz. 10:00
Lubelskie Płyta przyłączeniowa dla zaworów nabojowych 3UL 06/4-G2 Ponar Wadowice
12725137 2026-09-07
godz. 15:00
Pomorskie 260001120 - Przemienniki częstotliwości Danfoss
12720059 2026-09-07
godz. 23:59
Mazowieckie Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty z uwzględnieniem...
12732752 2026-09-08
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: POMPA DO BECZKI H-LPP4A 1. POMPA DO BECZKI H-LPP4A 2. RĘCZNA POMPA...