Zlecenie 12726785 - Zakup schodki PEC Gliwice sp. z o.o. Przedmiot zamówienia:...

   
Analizuj
Zamówienie 12726785
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Zakup schodki PEC Gliwice sp. z o.o.

Przedmiot zamówienia: 1 Schodki składane
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża materiały budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12708552 2026-09-04
godz. 10:00
Warmińsko-Mazurskie D - dostawy; Oddział Olsztyn; Dostawa chwytaków do kompozytowych słupów...
12729064 2026-09-04
godz. 12:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA CHEMIĘ PRZEMYSŁOWĄ 1. EMULSJA GRUNTUJĄCA ATLAS UNI-GRUNT 5KG 2....
12704954 2026-09-04
godz. 12:00
Podkarpackie Płyty do zamknięcia suwakowego 2BK/sliding gate plates
12726487 2026-09-04
godz. 12:00
Lubelskie PŁYTA GUMOWA OLEJOODPORNA 5MM
12706981 2026-09-04
godz. 23:59
Śląskie Zakup i dostawa podkładów kolejowych.
12724949 2026-09-04
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa wielkoformatowych płyt ochronnych wraz z wózkami transportowymi do hali...
12701093 2026-09-08
godz. 08:31
Warmińsko-Mazurskie 2812.2.OBR.2026 Farby specjalne do SpW SUiE - 2812.2.OBR.2026 Przedmiot...
12726954 2026-09-10
godz. 10:00
Wielkopolskie Dostawa masy asfaltobetonowej
12722233 2026-09-11
godz. 09:00
Lubelskie Dostawa zasłon przeciwśnieżnych do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie Część...
12724956 2026-10-06
godz. 23:59
Mazowieckie 50266583 Zakup Wkładów rurowych E1302 E1303 ABCD ASF Zwracamy się z uprzejmą...