Zlecenie 12735725 - Zakup materiałów eksploatacyjnych do zespołów...

   
Analizuj
Zamówienie 12735725
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Zakup materiałów eksploatacyjnych do zespołów pradotwórczych Caterpillar 3516E
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12732072 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie Dostawa Opraw ETIA ST LED/G 3200-258-4K 2X18 Adres dostawy: M040
12729370 2026-09-07
godz. 09:30
Dolnośląskie DOSTAWA REFLEKTORA LED 0009740856 LINDE H45 Adres dostawy: M040
12721359 2026-09-08
godz. 10:00
Mazowieckie Szanowni Państwo, W imieniu Zamawiającego zapraszam do złożenia oferty do...
12724372 2026-09-08
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa i montaż profesjonalnego sprzętu oświetleniowego LED w pięciu salach...
12705684 2026-09-08
godz. 12:00
Śląskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostosowanie i rozbudowa budynków do pełnienia...
12715897 2026-09-08
godz. 23:59
Łódzkie Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa modernizacja oświetlenia podstawowego...
12734617 2026-09-09
godz. 10:00
Pomorskie Dostawa urządzeń technicznych dla potrzeb Urzędu Morskiego w Gdyni
12727917 2026-09-09
godz. 10:00
Kujawsko-Pomorskie Zakup agregatu prądotwórczego o mocy ciągłej 100 kW z przyczepką transportową...
12735537 2026-09-11
godz. 10:00
Świętokrzyskie Zakup radiotelefonów i masztów oświetleniowych.
12733147 2026-09-11
godz. 10:00
Lubelskie Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego, kompletnego i...