Zlecenie 12734617 - Dostawa urządzeń technicznych dla potrzeb Urzędu...

   
Analizuj
Zamówienie 12734617
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
Dostawa urządzeń technicznych dla potrzeb Urzędu Morskiego w Gdyni
branża Energoelektryczna, Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża urządzenia, materiały, maszyny i sprzęty inne, urządzenia drobne, maszyny i sprzęt rolniczy
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały , maszyny i sprzęty inne , urządzenia drobne , maszyny i sprzęt rolniczy

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12734929 2026-09-09
godz. 06:00
Dolnośląskie PRZEWÓD TU-PL 13-22-00254 DN6 L-5000MM Adres dostawy: M030
12734244 2026-09-09
godz. 08:00
Mazowieckie Wózki podestowe -
12728344 2026-09-09
godz. 09:00
Dolnośląskie ZK.3026.23.2026 Generator inwerterowy KS 6000iE S KÖNNER & SÖHNEN – 10 sztuk
12724865 2026-09-09
godz. 09:27
Opolskie Dostosowanie układu sterowania i wizualizacji palnika młyna cementu do zdalnego...
12725140 2026-09-09
godz. 10:00
Pomorskie RG/150034214 / 9056 ZAWÓR SPUSTOWO-ZAŁADOWCZY LYNX850 LIQUIP
12719085 2026-09-09
godz. 12:00
Małopolskie Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie prasy mechanicznej bramowej w liczbie 1...
12735998 2026-09-09
godz. 12:53
Dolnośląskie Przedmiot zamówienia: 1 Ślizg polietylenowy
12724179 2026-09-09
godz. 15:00
Mazowieckie Zakup: Zespołu kosiarek (kosiarka czołowa i 2 boczne).
12729439 2026-09-10
godz. 09:00
Łódzkie Jednorazowa dostawa drogi mobilnej dla Oddziałów PGE Dystrybucja S.A. w...
12731843 2026-09-10
godz. 09:00
Śląskie sukcesywna dostawa złączek wtryskowych i segmentowych z surowca HDPE PE 100. 2)...