Zlecenie 12734929 - PRZEWÓD TU-PL 13-22-00254 DN6 L-5000MM Adres dostawy: M030

   
Analizuj
Zamówienie 12734929
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
PRZEWÓD TU-PL 13-22-00254 DN6 L-5000MM

Adres dostawy: M030
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12731362 2026-09-09
godz. 08:00
Śląskie Naświetlacz LED HB/12247 -
12719629 2026-09-10
godz. 10:00
Dolnośląskie Konserwacja i serwisowanie agregatów prądotwórczych USK we Wrocławiu - Zadanie...
12733219 2026-09-11
godz. 09:00
Świętokrzyskie Zakup wraz z dostawą materiałów elektrycznych dla Działu Technicznego...
12623803 2026-09-14
godz. 10:30
Śląskie Modernizacja części obwodów oświetleniowej na terenie miasta Częstochowy...
12697133 2026-09-14
godz. 23:59
Śląskie Zamówienie obejmuje zestaw dwóch ładowarek elektrycznych samochodowych. Miejsce...
12730831 2026-09-16
godz. 10:00
Mazowieckie Sukcesywna dostawa uziomów ocynkowanych z osprzętem
12734939 2026-09-16
godz. 11:00
Mazowieckie Konserwacja i naprawa agregatów prądotwórczych (stacjonarnych i przewoźnych)
12708735 2026-09-24
godz. 23:59
Wielkopolskie Wykonanie robót budowlanych wraz z dostawą (zakup, montaż, podłączenie i...
12708743 2026-09-24
godz. 23:59
Wielkopolskie Wykonanie robót budowlanych wraz z dostawą (zakup, montaż, podłączenie i...
12720427 2026-09-25
godz. 16:00
Mazowieckie Budowa ogólnodostępnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych wraz z...