Zlecenie 12728712 - Zakup kręgów betonowych i włazów żeliwnych na potrzeby...

   
Analizuj
Zamówienie 12728712
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Zakup kręgów betonowych i włazów żeliwnych na potrzeby Węglokoks Energia ZUT -
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża materiały budowlane, wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały budowlane , wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726923 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie ASORTYMENT RÓŻNY
12719963 2026-09-03
godz. 13:00
Lubelskie Zakup i dostawę sznura uszczelniającego Frenzelit ISO THERM ST
12727975 2026-09-04
godz. 11:00
Dolnośląskie Dostawa liny fi 8 Adres dostawy: M030
12726487 2026-09-04
godz. 12:00
Lubelskie PŁYTA GUMOWA OLEJOODPORNA 5MM
12725577 2026-09-04
godz. 23:59
Świętokrzyskie Dostawa materiałów ogólnobudowlanych II.
12729393 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA ZAWIASY FI 60X200 TOCZONE Adres dostawy: M040
12728394 2026-09-08
godz. 18:00
Świętokrzyskie cersanit / opakowania / taśma samoprzylepna
12726556 2026-09-11
godz. 09:00
Podlaskie Zakup i dostawa 200 ton masy na zimno do Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich...
12728224 2026-09-20
godz. 16:00
Mazowieckie 50258323 - Wkład rurowy E317A HOG Zwracamy się z uprzejmą prośbą o...
12685970 2026-09-25
godz. 10:00
Mazowieckie Dynamicznego Systemu Zamówień Niepublicznych na dostawy rur izolowanych i...