Zlecenie 12733386 - ZAKUP I DOSTAWA MATERIAŁÓW I AKCESORIÓW ELEKTRYCZNYCH-...

   
Analizuj
Zamówienie 12733386
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
ZAKUP I DOSTAWA MATERIAŁÓW I AKCESORIÓW ELEKTRYCZNYCH- NLZ-JM.2110.46.2026
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729385 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA SENSORÓW COSH Adres dostawy: M040
12733348 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA PRZEDŁUŻACZY 1. PRZEDŁUŻACZ RURKOWY 2 AR-2 GEDORE 2. PRZEDŁUŻACZ EL...
12732532 2026-09-07
godz. 11:00
Śląskie Lampy uliczne
12731747 2026-09-08
godz. 00:00
Dolnośląskie Dostawa słupowej rozdzielnicy nn dla potrzeb TAURON Dystrybucja S.A. Oddział we...
12728723 2026-09-08
godz. 07:10
Śląskie Świetlówka LED OSRAM ST8E-0.6M 8W/840 900lm 4000K -
12728187 2026-09-08
godz. 09:00
Łódzkie Zakup 14 szt. testerów liczników.
12709763 2026-09-09
godz. 10:00
Dolnośląskie Część 1: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia...
12728629 2026-09-10
godz. 10:00
Wielkopolskie Uzyskanie autonomii energetycznej obiektów użyteczności publicznej z...
12687768 2026-09-11
godz. 09:00
Małopolskie Wzmocnienie cyberbezpieczeństwa infrastruktury w Miejskim Zakładzie Wodociągów...
12701584 2026-09-18
godz. 10:00
Śląskie Zakup i dostawa urządzeń dedykowanych do Systemu Radiokomunikacyjnego Policji -...