Zlecenie 12731747 - Dostawa słupowej rozdzielnicy nn dla potrzeb TAURON...

   
Analizuj
Zamówienie 12731747
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
Dostawa słupowej rozdzielnicy nn dla potrzeb TAURON Dystrybucja S.A. Oddział we Wrocławiu
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729385 2026-09-07
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA SENSORÓW COSH Adres dostawy: M040
12732465 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiot zamówienia: 1 Świetlówka led Philips PLL
12725026 2026-09-08
godz. 10:00
Lubelskie Dostawa sprzętu i urządzeń wspierających działania ratownicze, ewakuacyjne,...
12722974 2026-09-08
godz. 10:00
Dolnośląskie Zakup, dostawa i montaż agregatu prądotwórczego na potrzeby zasilania...
12725891 2026-09-09
godz. 12:00
Małopolskie Dostawa wraz z montażem i podłączeniem agregatów prądotwórczych dla remiz OSP w...
12731480 2026-09-09
godz. 13:00
Łódzkie Falownik Gefran ADV50-3055-xbx-4f 5.5kW Zdjęcie załącznik -
12731913 2026-09-10
godz. 09:00
Mazowieckie 72/2026/WTI zakup listew zasilających Przedmiot zamówienia: 1 Listwa zasilająca
12720165 2026-09-10
godz. 09:00
Lubelskie Dostawa artykułów technicznych: elektrycznych i hydraulicznych – 2 zadania...
12721686 2026-09-14
godz. 08:00
Świętokrzyskie Dostawa baterii i akumulatorków dla PGE Dystrybucja S.A Oddział...
12730378 2026-09-14
godz. 09:00
Małopolskie Kompletny system przenośny do lokalizacji uszkodzeń kabli SN i nN - 8 kompletów