Zlecenie 12728791 - Zakup części zamiennych do lokomotywy TEM2 - nr...

   
Analizuj
Zamówienie 12728791
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Zakup części zamiennych do lokomotywy TEM2 - nr HM/277/2026 - korek wlewu paliwa -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12722771 2026-09-03
godz. 09:00
Mazowieckie Zapytanie 5426_dostawa manometrów w ramach DSZ Zakres przedmiotu zamówienia:...
12718154 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie 472/2026 Pompa na Pompownię ścieków ul. Kopanianą w Bytomiu Przedmiot...
12715569 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie 190282 / Wykonanie projektu, dostawa i montaż przenośnika kubełkowego w miejsce...
12725508 2026-09-03
godz. 12:00
Lubelskie Wykonanie wzorcowania przyrządów stosowanych w transporcie kolejowym
12707542 2026-09-03
godz. 12:00
Małopolskie Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie skanera 3D w liczbie 1 szt.
12721167 2026-09-03
godz. 12:00
Śląskie Miernik -
12724505 2026-09-03
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawa wózka podnośnikowego do Sekcji Grochów KM.
12707008 2026-09-03
godz. 13:00
Dolnośląskie Dostawa 5 sztuk Enkoder A systemu obrotu łopat do turbiny MM92.
12720058 2026-09-03
godz. 14:00
Mazowieckie 26DFBOM239 Zakup i dostawa zaworu kulowego kołnierzowego DN 40 L 200 na...
12711686 2026-09-04
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Zakup komór chłodniczo-mroźniczych do przechowywania zwłok (powtórka) 1....