Zlecenie 12724289 - zadanie pn.: Eksploatacja urządzeń elektroenergetycznych...

   
Analizuj
Zamówienie 12724289
źródło Internet
data publikacji 2026-08-28
przedmiot zlecenia
zadanie pn.: Eksploatacja urządzeń elektroenergetycznych powyżej 1kV (20kV) na terenie Sądu Rejonowego w Sosnowcu przy ul. Kombajn
istów 78 zgodnie z wymogami określonymi przez Zamawiającego w niniejszym zapytaniu ofertowym.
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12717405 2026-09-04
godz. 10:00
Lubelskie Zakup w ramach zabezpieczenia logistycznego i zapewnienia ciągłości dostaw...
12729831 2026-09-07
godz. 08:00
Łódzkie Akumulator 12 V 80 Ah
12723099 2026-09-07
godz. 09:30
Małopolskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż agregatu prądotwórczego z...
12727930 2026-09-07
godz. 11:00
Świętokrzyskie Zakup agregatu mobilnego w ramach zadania Zakup urządzeń na potrzeby...
12730122 2026-09-08
godz. 12:00
Mazowieckie Energa Logistyka Sp. z o. o. uprzejmie zaprasza do wzięcia udziału w...
12728343 2026-09-08
godz. 12:00
Dolnośląskie ZK.3026.22.2026 Przedłużacz XREEL 310 4xGS IP68 50m 3G2,5 H07BQ-F K2 IP54 – 10...
12728936 2026-09-09
godz. 13:00
Wielkopolskie Obudowa wtyku HARTING Han 3HPR-gg-SV-M25 HAN; ART. 19400030411 do EN 76, Dławik...
12730714 2026-09-10
godz. 09:00
Małopolskie Zakup wraz z dostawą, przyłączeniem agregatów prądotwórczych oraz wykonaniem...
12674734 2026-09-10
godz. 12:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług konserwacji, serwisu i bieżącej...
12718950 2026-09-11
godz. 07:51
Dolnośląskie 20/SOIJ/2026 Wykonanie usługi badania sprzętu elektroizolacyjnego SOI...