Zlecenie 12725351 - WZ-090-20/26 Dostawa myjki wysokociśnieniowej na przyczepie...

   
Analizuj
Zamówienie 12725351
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
WZ-090-20/26 Dostawa myjki wysokociśnieniowej na przyczepie dla Zakładu Torów i Sieci

Przedmiot zamówienia: 1 Myjka wysokociśni
eniowa na przyczepie
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji łódzkie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora łódzkie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728760 2026-09-07
godz. 09:00
Śląskie Sprzęgło, pompa HB/12235 -
12711045 2026-09-07
godz. 10:00
Zachodniopomorskie Zakup i dostawa zasuw w ilości 7 kpl
12709188 2026-09-07
godz. 10:00
Śląskie Wymiana zawieszeń nośnych w górniczym wyciągu szybowym szybu "Wentylacyjny II"...
12730043 2026-09-07
godz. 11:00
Dolnośląskie DOSTAWA POMPA ELEKTRYCZNA AB-12TH 40W 50HZ 400V Adres dostawy: M040
12712087 2026-09-07
godz. 12:00
Lubelskie Zakup giętarko-dziurkarki typ HGD_125 firmy ERKO wraz z agregatem...
12725166 2026-09-07
godz. 16:00
Mazowieckie 50266810 - Zakup części do pomp / Purchase spare parts for pump; Celeros Flow...
12714728 2026-09-08
godz. 13:00
Lubelskie Dostawa lub najem fabrycznie nowego lub używanego ciągnika manewrowego...
12729608 2026-09-09
godz. 00:00
Śląskie wykonanie zamówienia pn.: Zakup i dostawa fabrycznie nowej Przyczepy burtowej...
12725140 2026-09-09
godz. 10:00
Pomorskie RG/150034214 / 9056 ZAWÓR SPUSTOWO-ZAŁADOWCZY LYNX850 LIQUIP
12730057 2026-09-09
godz. 11:00
Śląskie Usługa wykonania przeglądu konserwacyjno-serwisowego oraz napraw instalacji i...