Zlecenie 12725960 - Wykonanie rocznych przeglądów z wymianą materiałów...

   
Analizuj
Zamówienie 12725960
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Wykonanie rocznych przeglądów z wymianą materiałów eksploatacyjnych zespołu prądotwórczego znajdującego się w Ośrodku Leczenia Odw
ykowego w Woskowicach Małych w okresie kolejnych trzech lat tj. od 2026 r do 2028 r.

Przedmiot zamówienia: 1 Wykonanie rocznych przeglądów z wymianą materiałów eksploatacyjnych zespołu prądotwórczego znajdującego się w Ośrodku Leczenia Odwykowego w Woskowicach Małych w okresie kolejnych trzech
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały, ekspertyzy energetyczne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Opolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Opolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały , ekspertyzy energetyczne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728343 2026-09-08
godz. 12:00
Dolnośląskie ZK.3026.22.2026 Przedłużacz XREEL 310 4xGS IP68 50m 3G2,5 H07BQ-F K2 IP54 – 10...
12727872 2026-09-09
godz. 09:30
Kujawsko-Pomorskie Dostawa i montaż kinkietów ozdobnych do sali kinowej w IV kręgu Opery Nova w...
12687264 2026-09-09
godz. 10:00
Mazowieckie Modernizacja systemu wzbudzenia generatora G-6 w PGE Energia Ciepła S.A....
12658623 2026-09-10
godz. 08:00
Dolnośląskie Dostawa sprzętu do zaopatrzenia systemu energetycznego i zasilania awaryjnego w...
12728629 2026-09-10
godz. 10:00
Wielkopolskie Uzyskanie autonomii energetycznej obiektów użyteczności publicznej z...
12720712 2026-09-11
godz. 10:00
Podlaskie Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zadania pn.: „Budowa i modernizacja...
12717344 2026-09-11
godz. 11:00
Wielkopolskie Zakup agregatu prądotwórczego do wydziału GN- w celu zapewnienia...
12726417 2026-09-14
godz. 12:00
Małopolskie Falownik Motoreduktor NORD -
12701584 2026-09-18
godz. 10:00
Śląskie Zakup i dostawa urządzeń dedykowanych do Systemu Radiokomunikacyjnego Policji -...
12708740 2026-09-24
godz. 23:59
Wielkopolskie Wykonanie robót budowlanych wraz z dostawą (zakup, montaż, podłączenie i...