Zlecenie 12724623 - Wykonanie prefabrykowanych desek betonowych do przykrycia...

   
Analizuj
Zamówienie 12724623
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Wykonanie prefabrykowanych desek betonowych do przykrycia osadników gnilnych wraz z montażem i ogrodzeniem

Szanowni Państwo, OR
LEN Spółka Akcyjna, z siedzibą w Płocku, ul. Chemików 7, 09-411 Płock, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieście w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000028860, numer NIP 774-00-01-454, numer BDO 000007103, o kapitale zakładowym/w całości wpłaconym w wysokości 1.451.177.561,25 PLN, zwana dalej „Zapraszającym”, zaprasza do złożenia Oferty. Pełna treść zapytania w załączniku. UWAGA: Umieszczenie w części formalnej i/lub technicznej informacji o oferowanych cenach spowoduje dyskwalifikację oferty. Z poważaniem Karol Cywiński
branża Konstrukcje, ogrodzenia
podbranża ogrodzenia
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie ,dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: ogrodzenia

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12719467 2026-08-31
godz. 10:00
Wielkopolskie BARIERKI OCHRONNE/BD/1000063660
12712521 2026-08-31
godz. 23:59
Podkarpackie Poszukuję ekipy do wykonania ogrodzenia placu zabaw
12700080 2026-09-01
godz. 10:00
Dolnośląskie Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Modernizacja ogrodzenia przy...
12706408 2026-09-03
godz. 11:00
Mazowieckie Wymiana ogrodzenia na terenie siedziby RE Legionowo.
12722632 2026-09-03
godz. 23:59
Podkarpackie Zlecę malowanie ogrodzenia
12724283 2026-09-04
godz. 00:00
Śląskie Wykonanie robót polegających na montażu furtki w istniejącym ogrodzeniu Punktu...
12721155 2026-09-11
godz. 13:00
Mazowieckie ZAK/2026/002059 Budowa ogrodzenia od strony drogi gminnej - Bonin -
12721432 2026-09-15
godz. 09:00
Wielkopolskie Wykonanie robót związanych z realizacją dodatkowego ogrodzenia w ciągu Drogi...
12720499 2026-09-15
godz. 09:00
Świętokrzyskie Wymiana ogrodzenia w RE Kozienice
12720967 2026-09-16
godz. 10:00
Łódzkie Przebudowa ogrodzenia pól i sadów doświadczalnych w Skierniewicach 1....