Zlecenie 12724283 - Wykonanie robót polegających na montażu furtki w...

   
Analizuj
Zamówienie 12724283
źródło Internet
data publikacji 2026-08-28
przedmiot zlecenia
Wykonanie robót polegających na montażu furtki w istniejącym ogrodzeniu Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Mszanie p
rzy ul.Górniczej 14.
W zakres prac wchodzi: - demontaż istniejącego panelu ogrodzeniowego h=173 cm - demontaż słupka ogrodzeniowego 60x40 mm - demontaż prefabrykowanego cokołu żelbetowego h=30 cm, - wykonanie wykopów pod słupki, niezbędnych rozbiórek, - montaż furtki z paneli z siatki gr. 5 mm wraz z dwoma słupkami o przekroju 60x60 mm lub 80x80 mm. Rama furtki z profili 40x40, 50x30 mm, oczka panelu 50x200mm, szerokość furtki 100 cm (w świetle pomiędzy słupkami), wysokość furtki 200 cm, kolor czarny, - docięcie zdemontowanego panela ogrodzeniowego h=1,73 m z montażem na istniejącym i nowym słupku, - docięcie zdemontowanego cokołu żelbetowego h=0,3 m z montażem na istniejącym i nowym słupku, - wyrównanie terenu prac, - wywóz gruzu z utylizacją, - wyposażenie furtki: klamka, zamek z wkładka patentową 5 kluczy,
branża Konstrukcje, ogrodzenia
podbranża ogrodzenia, bramy
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: ogrodzenia , bramy

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12702651 2026-09-03
godz. 10:00
Wielkopolskie Remont ogrodzenia wokół terenu Arboretum Kórnickiego. DAZ.252.5.2026
12722632 2026-09-03
godz. 23:59
Podkarpackie Zlecę malowanie ogrodzenia
12715079 2026-09-04
godz. 14:00
Mazowieckie 26DFBT269 - Serwis i wymiana bram rolowanych i szlabanów zainstalowanych w...
12722500 2026-09-04
godz. 23:59
Mazowieckie Zlecę wykonanie ogrodzenia panelowego
12722824 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Remont zachowawczy kamiennego muru ogrodzenia wpisanego do rejestru zabytków...
12710382 2026-09-08
godz. 11:00
Lubelskie Modernizacja bramy wjazdowej, części ogrodzenia i wymiana bram garażowych na...
12717093 2026-09-10
godz. 09:00
Łódzkie 5/SOISIERADZ/ZO/2026 REMONT OGRODZENIA BETONOWEGO w JW 1551 Przedmiot...
12720491 2026-09-10
godz. 10:00
Lubelskie Modernizacja ogrodzenia od ul. Elektrycznej
12721155 2026-09-11
godz. 13:00
Mazowieckie ZAK/2026/002059 Budowa ogrodzenia od strony drogi gminnej - Bonin -
12720499 2026-09-15
godz. 09:00
Świętokrzyskie Wymiana ogrodzenia w RE Kozienice