Zlecenie 12731368 - Wykonanie i dostawa oprzyrządowania do gięcia blach...

   
Analizuj
Zamówienie 12731368
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Wykonanie i dostawa oprzyrządowania do gięcia blach zgodnie z dokumentacją techniczną -
branża Mechanika i metalurgia
podbranża wyroby metalurgiczne, obróbka mechaniczna
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie ,dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Wielkopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Wielkopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby metalurgiczne , obróbka mechaniczna

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12732041 2026-09-07
godz. 10:00
Małopolskie MOCOWANIE WAŁU CARDANA 105N RYS 6016
12722850 2026-09-07
godz. 15:00
Lubelskie Zakup i dostawa Wkłady filtrów wg rys. A-05.01-67.010 do F07-F15 - łącznie 12...
12727746 2026-09-07
godz. 23:59
Pomorskie Zlecę polerowanie szyb i usuwanie rys ze szkła
12728678 2026-09-08
godz. 23:59
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest wykonanie obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej i...
12734310 2026-09-10
godz. 11:00
Kujawsko-Pomorskie Kompleksowe wykonanie nowych osłon na maszynie PT1803 na podstawie przesłanego...
12735690 2026-09-11
godz. 23:59
Lubelskie Zlecę pospawanie dwóch rurek od centralnego grzejnika
12726277 2026-09-15
godz. 23:00
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów wyposażenia stoiska: koło...
12734284 2026-09-18
godz. 11:00
Mazowieckie ZAK/2026/002157Animex K4 -Ostrzenie noży do robota Aira RBDH o symbolu...
12713501 2026-09-27
godz. 13:00
Śląskie Zapotrzebowanie na usługę ogniowego czyszczenia powierzchni wlewków. -
12724742 2026-10-01
godz. 09:00
Małopolskie Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na metalizacji, tj....