Przetarg 12724742 - Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi...

   
Analizuj Zamówienie 12724742
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-08-31
przedmiot ogłoszenia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na metalizacji, tj. naniesieniu warstwy odbijającej światło oraz warstwy zabezpieczającej, 660 paneli wykonanych ze szkła typu floa
t. Panele mają kształt sześciokąta foremnego o wymiarze 1200 mm ± 2 mm (pomiędzy przeciwległymi, równoległymi bokami)Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
Część zamówienia: LOT-0001 Usługa wytworzenia 660 szklano-aluminiowych zwierciadeł kompozytowych dla IFJ PAN - metalizacja (DZP.260.37.2026) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na metalizacji, tj. naniesieniu warstwy odbijającej światło oraz warstwy zabezpieczającej, 660 paneli wykonanych ze szkła typu float. Panele mają kształt sześciokąta foremnego o wymiarze 1200 mm ± 2 mm (pomiędzy przeciwległymi, równoległymi bokami)Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
branża Mechanika i metalurgia, Laboratoria
podbranża obróbka mechaniczna, usługi laboratoryjne
kody CPV 71323000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: obróbka mechaniczna , usługi laboratoryjne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12725485 2026-09-06
godz. 23:59
Dolnośląskie Zlecę spawanie konstrukcji stalowej
12731895 2026-09-07
godz. 07:10
Warmińsko-Mazurskie USŁUGA WYKONANIA ZNAKU SPECJALNEGO Przedmiot zamówienia: 1 ZNAK SPECJALNY ZA...
12727401 2026-09-07
godz. 16:00
Wielkopolskie Nazwa projektu Opracowanie innowacyjnego hydrożelowego opatrunku medycznego...
12730636 2026-09-09
godz. 23:59
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie prac badawczo-rozwojowych w...
12717184 2026-09-10
godz. 10:00
Mazowieckie Opracowanie parametrów technologicznych spoin oraz wykonanie spawania detali w...
12731238 2026-09-10
godz. 12:00
Kujawsko-Pomorskie Usługa kompleksowego badania mykologicznego materiałów archiwalnych metodą...
12731618 2026-09-10
godz. 15:00
Mazowieckie Wytworzenie i charakterystyka dwóch Głównych Banków Komórek (Master Cell Banks,...
12730155 2026-09-10
godz. 23:59
Podkarpackie Przedmiotem zamówienia jest realizacja kompleksowej usługi badawczej dotyczącej...
12735690 2026-09-11
godz. 23:59
Lubelskie Zlecę pospawanie dwóch rurek od centralnego grzejnika
12736289 2026-09-11
godz. 23:59
Pomorskie Usługi związane z walidacją filtracji.