Zlecenie 11561721 - Usuwanie awarii sieci wodociągowej na terenie gminy...

   
Zamówienie 11561721
źródło Internet
data publikacji 2025-10-16
przedmiot zlecenia
Usuwanie awarii sieci wodociągowej na terenie gminy Solec-Zdrój, w okresie trwania umowy tj. 01.01.2026 r. -31.12.2027 r.
Wykonyw
anie wskazanych przez Zamawiającego prac planowych na sieci wodociągowej, w tym: wymiana zasuw, hydrantów, w okresie trwania umowy tj. 01.01.2026 r. -31.12.2027 r.
2. Roboty określone w pkt 1 wykonywane będą z materiału zakupionego przez Zamawiającego z zastrzeżeniem sytuacji, gdy Zamawiający z przyczyn organizacyjnych nie jest w stanie zapewnić materiałów niezbędnych do usunięcia awarii. W takiej sytuacji dopuszcza się usunięcie awarii przy użyciu materiałów Wykonawcy, które zostały uprzednio zatwierdzone przez Zamawiającego.
3. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania sprzętu niezbędnego do wykonywania usługi. W przypadku awarii sprzętu Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia sprzętu zastępczego o zbliżonych parametrach technicznych, umożliwiających prawidłowe wykonanie zlecenia.
4. Wykonawca zobowiązany jest do wykonywania zakresu zamówienia z należytą starannością i dokładnością.
5. Wykonawca jest zobowiązany do:
1) niezwłocznego, tj. nie później niż po upływie 3 godzin od momentu jej wykrycia lub zgłoszenia, przystąpienia do zabezpieczenia wykrytej awarii;
2) przystąpienia, nie później niż po upływie 12 godzin od jej zgłoszenia, do usunięcia wykrytej awarii;
3) prowadzenia rejestru usuwanych awarii;
4) udostępniania Zamawiającemu do wglądu dokumentacji związanej z przedmiotem zamówienia oraz udzielenie wszelkich informacji dotyczących przedmiotu zamówienia.
6. W przypadku wystąpienia awarii w drodze krajowej, powiatowej lub gminnej, Wykonawca zobowiązany jest do zgłoszenia zajęcia pasa drogowego do Zarządcy drogi oraz dokonanie odbioru prac prowadzących do przywrócenia do stanu pierwotnego pasa drogowego. Koszty zajęcia pasa drogowego ponosi Zamawiający na podstawie faktury wystawionej przez Zarządcę drogi.
Kryteria oceny ofert i sposób przyznawania punktacji.
1.Wybór oferty dokonany zostanie na podstawie niżej przedstawionych kryteriów:
a) cena pracy 1 godz. sprzętu-waga kryterium 50%,
b) cena roboczogodziny-waga kryterium 50%.
Pod pojęciem pracy sprzętu należy rozumieć pracę koparko-ładowarki, dźwigu lub równoważnego sprzętu ciężkiego.
Cena roboczogodziny musi uwzględniać wykorzystanie pozostałego sprzętu, narzędzi lub maszyn ręcznych oraz pracę ludzi.
W cenie oferty należy uwzględnić wszystkie składniki osobowe i rzeczowe z podaniem obliczeniowej wartości końcowej oraz stawki roboczogodziny i pracy sprzętu z narzutami.
Do należności nie wlicza się czasu dojazdu i powrotu z miejsca awarii.
Cena oferty, musi być podana w PLN cyfrowo i słownie, z wyodrębnieniem należnego podatku VAT.
2. Oferta wypełniająca w najwyższym stopniu kryteria oceny oferty otrzyma maksymalną liczbę punktów. Pozostałym oferentom, przypisana zostanie odpowiednio mniejsza liczba punktów. Wynik będzie traktowany jako wartość punktowa oferty:
Kryterium - Cena pracy 1 godz. sprzętu
C1 = najniższa cena kosztorysowa w ofercie ÷ cena kosztorysowa w badanej ofercie x 50 pkt
Kryterium - Cena roboczogodziny
C2 = najniższa cena kosztorysowa w ofercie ÷ cena kosztorysowa w badanej ofercie x 50 pkt
C= ilość punktów uzyskanych przez ofertę
C = C1C2
Wymogi dotyczące złożenia oferty:
branża Wodno - kanalizacyjna
podbranża sieci zewnętrzne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji świętokrzyskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora świętokrzyskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: sieci zewnętrzne