Zlecenie 12733289 - Szanowni Państwo, Na podstawie §7 Umowy Ramowej...

   
Analizuj
Zamówienie 12733289
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
Szanowni Państwo,

Na podstawie §7 Umowy Ramowej (Dynamiczny System Zakupów Niepublicznych) nr 1000047701 zapraszamy do złożen
ia oferty celem udzielenia Zamówienia Cząstkowego nr Dostawa wraz z rozładunkiem Materiały izolacyjne - Zapytanie 5441/5442.

Niniejsze Zapytanie Ofertowe obejmuje zakresem dostawę zgodnie z załączonym OPZ.

Oferty należy złożyć na dołączonym formularzu ofertowym w nieprzekraczalnym terminie 09.08.2026, godz.12:00.

W razie niemożności złożenia oferty uprzejmie proszę o przesłanie zwrotne – na podstawie § 7 ust. 6 Umowy Ramowej – stosownej informacji wraz z uzasadnieniem.

WAŻNE! Termin realizacji wynosi do 5 dni roboczych od dnia udzielenia zamówienia. Termin ten będzie podstawą do naliczenia kar umownych jeżeli zajdzie taka konieczność.

WAŻNE! Zamawiający nie wyklucza udzielenia Zamówienia częściowego (danej pozycji zamówienia) danemu Wykonawcy. W związku z tym w ofercie należy uwzględnić cenę za transport materiałów tj. podać minimum logistyczne i cenę za transport poniżej minimum logistycznego.

WAŻNE! Oferta Wykonawcy nie może być sprzeczna z postanowieniami Umowy nr 1000047701. W przypadku różnic oferty ze specyfikacją ilościowo-jakościową i wymogami OPZ przedstawionymi Wykonawcy w zaproszeniu do złożenia oferty, Dostawca jest zobowiązany poinformować o niniejszym Zamawiającego. Jeżeli Dostawca nie poinformuje o tym fakcie wszelkie postanowienia oferty sprzeczne w ww. dokumentami będą nieważne, a w ich miejsce będą miały zastosowanie odpowiednia postanowienia specyfikacji ilościowo-jakościowej i wymogi OPZ. Niniejsze postanowienie ma moc wiążącą także w przypadku, gdy Zamawiający przyjmie ofertę Wykonawcy zawierającą ww. sprzeczności.
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża materiały budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12733393 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie Dostawa mieszanki betonowej dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. O/KWK...
12731356 2026-09-09
godz. 10:00
Śląskie Klej szczeliwo Wurth 600ml -
12728370 2026-09-10
godz. 10:00
Śląskie 4wog.5200.2310.11.2026 Dostawa materiałów budowalnych SOI Gliwice Przedmiot...
12730530 2026-09-10
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa rur i kształtek z tworzyw sztucznych
12733312 2026-09-10
godz. 12:00
Mazowieckie rozpoznanie rynku na zakup płyty wiórowej, blachy trapezowej, łaty drewnianej,...
12729903 2026-09-11
godz. 09:00
Śląskie Sukcesywna dostawa słupów kompozytowych do budowy linii dla potrzeb TAURON...
12639270 2026-09-11
godz. 14:00
Łódzkie 1. Przedmiotem Zamówienia są dostawy sorbentów wapiennych w kategorii wapno...
12709609 2026-09-15
godz. 12:00
Dolnośląskie RFP_PR_NITROERG_KZS_2026 Zakup i dostawa szpul pilśniowo-tekturowych w latach...
12714361 2026-09-22
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa materiałów do konserwacji obiektów budowlanych z branż:...
12709196 2026-09-24
godz. 13:00
Łódzkie 1. Przedmiotem Zamówienia jest dostawa wapna hydratyzowanego dla potrzeb PGE...