Przetarg 12729659 - Przedmiotem zamówienia jest Usługa kompleksowego...

   
Analizuj Zamówienie 12729659
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-09-02
przedmiot ogłoszenia
Przedmiotem zamówienia jest Usługa kompleksowego sprzątania w Zakładach Opiekuńczo-Leczniczych wchodzących w skład Stołecznego Centrum Opiekuńczo-Leczniczego Sp. z o.o. Szczegółowy opis prze
dmiotu zamówienia znajdują się w SWZ oraz w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia, w Załączniku nr 4 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy oraz w Załączniku nr 11 do SWZ - Wykaz narzędzi. Zamawiający podzielił zamówienie na 3 Zadania, które obejmują:Zadanie nr 1 - Usługa kompleksowego sprzątania pomieszczeń w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym przy ul. Mehoffera 72/74 w Warszawie wchodzącego w skład Stołecznego Centrum Opiekuńczo-Leczniczego Sp. z o.o.;Zadanie 2 - Usługa kompleksowego sprzątania pomieszczeń w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym przy ul. Olchy 8 w Warszawie wchodzącego w skład Stołecznego Centrum Opiekuńczo-Leczniczego Sp. z o.o.;Zadanie 3 - Usługa kompleksowego sprzątania pomieszczeń w Geriatrycznym Centrum Medycznym przy Al. Wilanowskiej 257 w Warszawie wchodzącego w skład Stołecznego Centrum Opiekuńczo-Leczniczego Sp. z o.o..Jednocześnie Zamawiający zastrzega, że zgodnie z pkt. 4.17. SWZ unieważni postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane lub są niewystarczające na pokrycie zamówienia, z uwzględnieniem pkt. 13 SWZ – Koszt przygotowania oferty tj. Wykonawcy ponoszą wszelkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postepowaniu.
Część zamówienia: LOT-0001 Zadanie nr 1 – Usługa kompleksowego sprzątania pomieszczeń w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym przy ul. Mechoffera 72/74 w Warszawie wchodzącego w skład Stołecznego Centrum Opiekuńczo-Leczniczym Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia dot. Zadania nr 1, w Załączniku nr 4 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy oraz w Załączniku nr 11.1 - Wykaz narzędzi dla Zadania 1. Zamawiający wymaga uczestnictwa w wizji lokalnej, zgodnie z zapisami zawartymi w pkt. 4.11. SWZ. Udział w wizji lokalnej jest warunkiem złożenia oferty w postępowaniu a brak odbycia wizji będzie skutkował odrzuceniem oferty. Zamawiający, zgodnie z pkt. 4.14. SWZ, zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań tj. czynności pomocy kuchennej oraz pomocy gospodarczej. Zamawiający jednocześnie dopuszcza możliwość powierzenia pozostałej części zamówienia podwykonawcy lub podwykonawcom. Wykonawca zobowiązany jest, zgodnie z zapisami zawartymi w pkt. 11 SWZ, przed upływem terminu składania ofert, wnieść wadium w kwocie 150 000,00 zł. Wadium może być wniesione w następujących formach: - pieniądzu, - gwarancjach bankowych, - gwarancjach ubezpieczeniowych, - poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 462 ze zm.).Wykonawca, zgodnie z zapisami zawartymi w pkt. 22 SWZ, przed podpisaniem umowy, zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy, w wysokości 2% ceny ofertowej brutto. Zabezpieczenie służy pokryciu roszczeń z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy.

Część zamówienia: LOT-0002 Zadanie nr 2 – Usługa kompleksowego sprzątania pomieszczeń w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym przy ul. Olchy 8 w Warszawie wchodzącego w skład Stołecznego Centrum Opiekuńczo-Leczniczym Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia dot. Zadania nr 2, w Załączniku nr 4 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy oraz w Załączniku nr 11.2 - Wykaz narzędzi dla Zadania 2. Zamawiający wymaga uczestnictwa w wizji lokalnej, zgodnie z zapisami zawartymi w pkt. 4.11. SWZ. Udział w wizji lokalnej jest warunkiem złożenia oferty w postępowaniu a brak odbycia wizji będzie skutkował odrzuceniem oferty. Zamawiający, zgodnie z pkt. 4.14. SWZ, zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań tj. czynności pomocy kuchennej oraz pomocy gospodarczej. Zamawiający jednocześnie dopuszcza możliwość powierzenia pozostałej części zamówienia podwykonawcy lub podwykonawcom. Wykonawca zobowiązany jest, zgodnie z zapisami zawartymi w pkt. 11 SWZ, przed upływem terminu składania ofert, wnieść wadium w kwocie 100 000,00 zł. Wadium może być wniesione w następujących formach: - pieniądzu, - gwarancjach bankowych, - gwarancjach ubezpieczeniowych, - poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 462 ze zm.).Wykonawca, zgodnie z zapisami zawartymi w pkt. 22 SWZ, przed podpisaniem umowy, zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy, w wysokości 2% ceny ofertowej brutto. Zabezpieczenie służy pokryciu roszczeń z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy.

Część zamówienia: LOT-0003 Zadanie nr 3 – Usługa kompleksowego sprzątania pomieszczeń w Geriatrycznym Centrum Medycznym przy Al. Wilanowskiej 257 w Warszawie wchodzącego w skład Stołecznego Centrum Opiekuńczo-Leczniczym Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia dot. Zadania nr 3, w Załączniku nr 4 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy oraz w Załączniku nr 11.3 - Wykaz narzędzi dla Zadania 3. Zamawiający wymaga uczestnictwa w wizji lokalnej, zgodnie z zapisami zawartymi w pkt. 4.11. SWZ. Udział w wizji lokalnej jest warunkiem złożenia oferty w postępowaniu a brak odbycia wizji będzie skutkował odrzuceniem oferty. Zamawiający, zgodnie z pkt. 4.14. SWZ, zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań tj. czynności pomocy kuchennej oraz pomocy gospodarczej. Zamawiający jednocześnie dopuszcza możliwość powierzenia pozostałej części zamówienia podwykonawcy lub podwykonawcom. Wykonawca zobowiązany jest, zgodnie z zapisami zawartymi w pkt. 11 SWZ, przed upływem terminu składania ofert, wnieść wadium w kwocie 35 000,00 zł. Wadium może być wniesione w następujących formach: - pieniądzu, - gwarancjach bankowych, - gwarancjach ubezpieczeniowych, - poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (tj. Dz. U. z 2023 r. poz. 462 ze zm.).Wykonawca, zgodnie z zapisami zawartymi w pkt. 22 SWZ, przed podpisaniem umowy, zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy, w wysokości 2% ceny ofertowej brutto. Zabezpieczenie służy pokryciu roszczeń z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy.
branża Sprzątanie
podbranża sprzątanie pomieszczeń
kody CPV 55320000, 90900000, 90910000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: sprzątanie pomieszczeń