Przetarg 12729676 - Przedmiotem zamówienia są usługi kompleksowego utrzymania...

   
Analizuj Zamówienie 12729676
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-09-02
przedmiot ogłoszenia
Przedmiotem zamówienia są usługi kompleksowego utrzymania czystości pomieszczeń o ogólnej powierzchni 13 465 m2 w lokalach i budynkach Urzędu Miasta Częstochowy (wraz z obsługą sal konferenc
yjnych) oraz terenów wokół nich o ogólnej powierzchni 8 383 m2 w okresie 12 miesięcy 2027 (jednak nie później, niż do 31.12.2027 r.).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (w tym zakres prac i czynności) oraz wymagania zamawiającego zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 1 do specyfikacji.
Część zamówienia: LOT-0001 Kompleksowe utrzymanie czystości pomieszczeń w lokalach i budynkach Urzędu Miasta Częstochowy (wraz z obsługą sal konferencyjnych) oraz terenów wokół nich w okresie 12 miesięcy 2027 roku (jednak nie dłużej, niż do 31.12.2027r.) Przedmiotem zamówienia są usługi kompleksowego utrzymania czystości pomieszczeń o ogólnej powierzchni 13 465 m2 w lokalach i budynkach Urzędu Miasta Częstochowy (wraz z obsługą sal konferencyjnych) oraz terenów wokół nich o ogólnej powierzchni 8 383 m2 w okresie 12 miesięcy 2027 (jednak nie później, niż do 31.12.2027 r.).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (w tym zakres prac i czynności) oraz wymagania zamawiającego zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 1 do specyfikacji.
branża Sprzątanie
podbranża sprzątanie pomieszczeń, sprzątanie terenu
kody CPV 90620000, 90910000, 90911300, 90914000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: sprzątanie pomieszczeń , sprzątanie terenu