Zlecenie 12733823 - Pokrowiec RMP, Tonfa, Kajdanki, Kamizelka odblaskowa ...

   
Analizuj
Zamówienie 12733823
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
Pokrowiec RMP, Tonfa, Kajdanki, Kamizelka odblaskowa

Przedmiot zamówienia: 1 Pokrowiec na gaz pieprzowy 75ml 2 Pałka Tonfa wraz
z uchwytem z tworzywa- metalowe wzmocnienie KEL-MET 3 Kajdanki łańcuszkowe Kel-Met KM1001 4 Kabura na kajdanki MFH otwarta - Black 5 Kamizelka odblaskowa
branża Ochrona
podbranża akcesoria ochrony
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji łódzkie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora łódzkie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: akcesoria ochrony

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12733756 2026-09-08
godz. 14:13
Świętokrzyskie ZP/854/2026 Dostawa kabur model Canik TP9 V2 SLS Reg na pas (kod producenta...
12725904 2026-09-09
godz. 11:00
Małopolskie Budowa i rozbudowa systemu ostrzegania i alarmowania ludności SOiA dla Gminy...
12733813 2026-09-09
godz. 13:47
Pomorskie Kontener do przechowywania zabezpieczonych narkotyków i ich prekursorów...
12701579 2026-09-10
godz. 09:30
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest zakup policyjnych tarcz ochronnychPrzedmiot...
12733828 2026-09-10
godz. 12:00
Dolnośląskie Przedmiot zamówienia: 1 Kask zabezpieczający
12734338 2026-09-10
godz. 13:37
Mazowieckie Amunicja - różne rodzaje
12735321 2026-09-11
godz. 09:00
Kujawsko-Pomorskie 14/SIL/2026 Wycena sprzętu indywidualnego wyposażenia nawigacyjnego Przedmiot...
12733608 2026-09-11
godz. 13:00
Dolnośląskie Dostawa wyposażenia na potrzeby ochrony ludności obejmującego: Maska filtrująca...
12735339 2026-09-14
godz. 12:00
Podlaskie 64/2026 Zakup skorup ćwiczebnych granatów hukowo-błyskowych wraz z...
12727228 2026-10-01
godz. 09:30
Dolnośląskie 1. Przedmiotem zamówienia są obsługi serwisowe w zakresie: przeglądu...