Przetarg 12729770 - Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z...

   
Analizuj Zamówienie 12729770
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-09-02
przedmiot ogłoszenia
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Wiązowna

1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunal
nych z terenu gminy Wiązowna:1) Część I:Zadanie 1: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz od właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub z innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno - wypoczynkowe, na których powstają odpady komunalne.Zadanie 2: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Wiązowna. 2) Część II: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego przy ul. Wiązowskiej 2a w miejscowości Emów (teren oczyszczalni ścieków).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach określonych w Opisie przedmiotu zamówienia oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących odpowiednio Załącznik nr 1 do SWZ oraz Załącznik nr 2 do SWZ.3. Kompletna oferta musi zawierać:1) Formularz Oferty, stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ;2) Formularz cenowy stanowiący Załącznik do Formularza ofertowego.3) Oświadczenie Wykonawcy o braku podstaw do wykluczenia z postępowania oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia składane w formie Jednolitego Europejskiego Dokutemu Zamówienia (JEDZ) - zgodne z treścią Załącznika nr 4 do SWZ;4) Potwierdzenie wniesienia wadium (oryginał dokumentu wadium, a w przypadku wniesienia wadium w pieniądzu dowód wniesienia wadium).5) W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, dokument ustanawiający Pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie niniejszego zamówienia publicznego;6) Stosowne Pełnomocnictwo(a) - w przypadku, gdy upoważnienie do podpisania oferty nie wynika wprost z dokumentu stwierdzającego status prawny;7) Stosowne zobowiązanie podmiotu na którego zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej polegać będzie Wykonawca, do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia (jeżeli dotyczy) - zgodnie z Załącznikiem nr 9 do SWZ.8) W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia oświadczenie, z którego wynika jaki zakres przedmiotu zamówienia wykonają poszczególni Wykonawcy na podstawie wzoru stanowiącego Załącznik nr 10 do SWZ;9) Oświadczenie dot. przepisów sankcyjnych związanych z wojną w Ukrainie dot. Wykonawcy - Załącznik nr 11 do SWZ; 10) Oświadczenie dot. przepisów sankcyjnych związanych z wojną w Ukrainie dot. Podmiotu udostępniającego- Załącznik nr 12 do SWZ- jeżeli dotyczy.
Część zamówienia: LOT-0001 Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości oraz odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Wiązowna Zadanie 1: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz od właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub z innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno - wypoczynkowe, na których powstają odpady komunalne.Zadanie 2: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Wiązowna.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0002 Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego przy ul. Wiązowskiej 2a w miejscowości Emów (teren oczyszczalni ścieków). Część II: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego przy ul. Wiązowskiej 2a w miejscowości Emów (teren oczyszczalni ścieków).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
branża Sprzątanie
podbranża wywóz śmieci, utylizacja, składowiska
kody CPV 90500000, 90510000, 90511000, 90512000, 90513100, 90514000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wywóz śmieci, utylizacja, składowiska

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729729 2026-10-07
godz. 12:00
Małopolskie Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości...
12729728 2026-10-08
godz. 10:00
Dolnośląskie 4.1 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie :1) odbierania...
12714407 2026-10-09
godz. 09:00
Mazowieckie Usługa zbierania, transportu i przekazania do przetworzenia odpadów...
12727221 2026-10-09
godz. 10:00
Kujawsko-Pomorskie Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi odbierania i zagospodarowania...
12722041 2026-10-09
godz. 10:00
Zachodniopomorskie 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na organizacji i...
12727191 2026-10-09
godz. 10:50
Wielkopolskie 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług objętych zadaniem pn....
12719343 2026-10-13
godz. 09:00
Dolnośląskie Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych...
12265566 2026-11-30
godz. 14:03
Warmińsko-Mazurskie Wstępne ogłoszenie informacyjne - Odbiór i transport odpadów komunalnych z...
12674831 2026-11-30
godz. 15:00
Opolskie Ogłoszenie o sprzedaży sprzętu laboratoryjnego
12246301 2026-12-31
godz. 15:00
Dolnośląskie Przyjmowanie komunalnych odpadów ulegających biodegradacji o kodzie 20 02 01 w...