Przetarg 12729728 - 4.1 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w...

   
Analizuj Zamówienie 12729728
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-09-02
przedmiot ogłoszenia
4.1 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie :1) odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, położonych na terenie gminy Le
śna oraz ich transport do Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Lubaniu- Centrum Utylizacji Odpadów gmin Łużyckich przy ul. Bazaltowej 1 w Lubaniu; 2) wyposażenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w kontenery;3) odbiór na zlecenie poprzez BDO odpadów z PSZOK i ich transport do RIPOK w Lubaniu;4) mobilnej zbiórki odpadów wielkogabarytowych.4.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, znajduje się w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) - Załącznik 1 do niniejszej SWZ.4.3 Oznaczenie wg Wspólnego Słownika Zamówień CPV.90500000 – 2 Usługi związane z odpadami,90511000 – 2 Usługi wywozu odpadów,90513100 – 7 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych,90512000 – 9 Usługi transportu odpadów,90511300 – 4 Usługi zbierania śmieci.Termin realizacji zamówienia: 01 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2029 (36 miesięcy).
Część zamówienia: LOT-0001 ODBIÓR ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY LEŚNA W OKRESIE OD 01.01.2027 ROKU DO 31.12.2029 ROKU 4.1 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie :1) odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, położonych na terenie gminy Leśna oraz ich transport do Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Lubaniu- Centrum Utylizacji Odpadów gmin Łużyckich przy ul. Bazaltowej 1 w Lubaniu; 2) wyposażenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w kontenery;3) odbiór na zlecenie poprzez BDO odpadów z PSZOK i ich transport do RIPOK w Lubaniu;4) mobilnej zbiórki odpadów wielkogabarytowych.4.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, znajduje się w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) - Załącznik 1 do niniejszej SWZ.4.3 Oznaczenie wg Wspólnego Słownika Zamówień CPV.90500000 – 2 Usługi związane z odpadami,90511000 – 2 Usługi wywozu odpadów,90513100 – 7 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych,90512000 – 9 Usługi transportu odpadów,90511300 – 4 Usługi zbierania śmieci.Termin realizacji zamówienia: 01 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2029 (36 miesięcy).
branża Sprzątanie
podbranża wywóz śmieci, utylizacja, składowiska
kody CPV 90500000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wywóz śmieci, utylizacja, składowiska