Zlecenie 12734363 - Naprawa 14 sztuk wyłączników szybkich typu Gerapid...

   
Analizuj
Zamówienie 12734363
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
Naprawa 14 sztuk wyłączników szybkich typu Gerapid produkcji ABB
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12731717 2026-09-09
godz. 08:00
Mazowieckie Dostawa wagowników i pompy
12735655 2026-09-09
godz. 09:52
Dolnośląskie Dostawa ZASUWY DN250 PN10 PNEUMATYCZNEJ KOBYLAS Adres dostawy: M040
12727571 2026-09-09
godz. 15:00
Śląskie Badanie rynku - Serwis zgrzebłowych oraz celkowych podajników węgla kotłów...
12732294 2026-09-10
godz. 10:00
Małopolskie Zakup i dostawa: Holder i tygle aluminiowe do urządzeń Netzsch w ilości 1...
12692279 2026-09-10
godz. 11:00
Śląskie Dostawa wraz z zabudową dwóch nowych osadzarek miałowych OM-20 L3E oraz OM-20...
12730511 2026-09-10
godz. 11:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest zakup urządzenia do ilościowego pomiaru emisji...
12733101 2026-09-11
godz. 09:00
Mazowieckie Dkw.2233.56.2026.BM Zakup i dostawa amunicji Fiocchi 223 Rem FMJ 55 gr...
12728009 2026-09-11
godz. 10:00
Mazowieckie RFP na zakup wraz z dostarczeniem fabrycznie nowych wózków jezdniowych...
12706940 2026-09-11
godz. 10:00
Dolnośląskie RFP KGHM-JGKL-P-KK-238-2026 Modernizacja automatyki i sterowania przenośnika...
12735388 2026-09-11
godz. 10:42
Pomorskie Drukarka 3D Bambu Lab H2D AMS Combo oraz pakiet filamentów Przedmiot...