Zlecenie 12728756 - KABEL, końcówka kablowa, przewód, opaska kablowa HB/12221...

   
Analizuj
Zamówienie 12728756
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
KABEL, końcówka kablowa, przewód, opaska kablowa HB/12221 -
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728187 2026-09-08
godz. 09:00
Łódzkie Zakup 14 szt. testerów liczników.
12721359 2026-09-08
godz. 10:00
Mazowieckie Szanowni Państwo, W imieniu Zamawiającego zapraszam do złożenia oferty do...
12730839 2026-09-08
godz. 14:00
Dolnośląskie 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup akumulatorów, zasilaczy impulsowych i...
12721464 2026-09-09
godz. 10:00
Dolnośląskie 1.1. Zamawiający powierzy, a Wykonawca przyjmie do wykonania zadanie pn....
12730840 2026-09-09
godz. 15:00
Dolnośląskie 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup żarówek, świetlówek i opraw...
12728857 2026-09-09
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa kondensatorów.
12728629 2026-09-10
godz. 10:00
Wielkopolskie Uzyskanie autonomii energetycznej obiektów użyteczności publicznej z...
12725570 2026-09-11
godz. 14:00
Pomorskie SILNIK TRÓJFAZOWY EC071M2C 0,87kW 460V ( 160055329 )
12725172 2026-09-14
godz. 11:00
Śląskie Usługa wynajmu i pracy agregatów prądotwórczych do prac nieplanowych i...
12720427 2026-09-25
godz. 16:00
Mazowieckie Budowa ogólnodostępnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych wraz z...