Przetarg 12730840 - 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup żarówek,...

   
Analizuj Zamówienie 12730840
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot ogłoszenia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup żarówek, świetlówek i opraw oświetleniowych dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów zgodnie z poniższym podziałem na 2 części: Część: 1 OPRAWY 1. OPR
AWA OŚW.HYDRO 920 IP66 2X36W Producent: DISANO- 35 Szt. 2. OPRAWA OŚW.PORTOS 11 PLAFONIERA Producent: KANLUX -50 Szt. 3. OPRAWA DISANO 842/P LED PANEL 31W Producent: DISANO -60 Szt. 4. OPRAWA PANEL LED 18W OKR.PODTYN.ŚR.200MM Producent: V-TAC - 70 Szt. 5. OPRAWA PANEL LED 6W OKRĄGŁY PODTYNKOWY Producent: V-TAC- 20 Szt. 6. OPRAWA DISANO HYDRO/P 960 LED 46W >Producent: DISANO - 35 Szt. 7. OPRAWA DISANO 747 OBLO LED 18W Producent: DISANO - 50 Szt. 8. OPRAWA HERMETYCZNA DŁ.60 VT 6076 18W Producent: V-TAC - 50 Szt. 9. OPRAWA OŚW. HYDRO 921 1X36W Producent: DISANO - 35 Szt. Część: 2 Żarówki, świetlówki 1. ŚWIETLÓWKA LED T8 18W/G13 Opis:Barwa Zimna - 250 Szt. 2. ŚWIETLÓWKA LED NA OPRAWY G13 T8 1200MM Opis: Barwa Zimna - 250 Szt. 3. ŻARÓWKA 230V LED 5-13W E27 Opis: Barwa 4000K - 50 Szt. 4. ŻARÓWKA LED G-24 11W Opis: Barwa powyżej > 4000K Kąt świecenia : 360 stopni- 70 Szt. 5. ŻARÓWKA LED G-24 10W Opis: Barwa powyżej > 4000K Kąt świecenia : 360 stopni - 70 Szt. 6. ŚWIETLÓWKA TLD 18W/840 G13 Opis: Barwa zimna - 200 Szt. 7. ŚWIETLÓWKA TLD 36W/840 Opis: Barwa Zimna - 200 Szt. 8. ŻARÓWKA DUN 6,5W T SMD E14-WW 23430 Opis: Barwa powyżej > 4000K - 50 Szt. 9. ŻARÓWKA ZUBI MAX LED 3,5W G9-WW 24522 Opis: ZUBI MAX LED 3,5W G9-WW Żarówka z diodami LED 3,5W - 400lm - 30 Szt. 10. ŻARÓWKA LED G24 7W Opis: Barwa powyżej > 4000K Kąt świecenia : 360 stopni - 70 Szt. 11. ŚWIETLÓWKA MASTER PLC 26W/840/2P G24D-3 - 50 Szt. 12. ŻARÓWKA LED GU10 6W Opis: Barwa powyżej > 4000K - 50 Szt. 13. ŚWIETLÓWKA KOMPAKT.PLC 26W/840/2P 0220-Opis: Barwa powyżej > 4000K Kąt świecenia : 360 stopni - 100 Szt. Dopuszczeni producenci w zakresie części 2: MASTER,Philips (Signify), LEDVANCE (Osram), Kanlux, V-TAC, Spectrum LED, Pila, Bemko, Lena Lighting, Helios, Govena 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na poszczególne części Przedmiotu Zamówienia oraz zastrzega sobie wybór oferty częściowej. 3. W zakresie ww. Części Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 4. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca zapewnił i zagwarantował, że w ramach wykonywania umowy ani Wykonawca (w tym żaden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie Zamówienia), ani żaden z jego Podwykonawców/Dostawców/Podmiotów udostępniających zasoby, nie naruszą określonych w Rozporządzeniu UE 833/2014, Rozporządzeniu UE 765/2006 lub w innych aktach prawnych obowiązujących w Rzeczypospolitej Polskiej zakazów nabywania dostaw, usług lub robót budowlanych znajdujących się w lub pochodzących z Białorusi lub Rosji oraz zakazów przywozu lub transportowania produktów pochodzących lub wywożonych z Białorusi lub Rosji. Na potwierdzenie powyższego wymogu Wykonawca złoży stosowne Oświadczenie zawarte w Formularzu ofertowym dostępnym w Systemie Zakupowym GK PGE. W przypadku gdy powyższy wymóg nie zostanie spełniony, Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie punktu 6.3.5.1 lit. e PROC 10032/J.
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728857 2026-09-09
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa kondensatorów.
12721049 2026-09-10
godz. 11:00
Dolnośląskie Kondensator 46B ; m-ż łamacza fali - 3szt -
12730179 2026-09-11
godz. 10:00
Mazowieckie Część 1: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup specjalistycznego sprzętu w ramach...
12727990 2026-09-11
godz. 12:00
Świętokrzyskie Zakup 3 sztuk agregatów prądotwórczych
12725419 2026-09-15
godz. 09:00
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja zadania inwestycyjnego...
12706616 2026-09-24
godz. 10:00
Małopolskie Sukcesywna dostawa rozdzielnic SN do stacji wnętrzowych na potrzeby TAURON...
12729742 2026-10-02
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa agregatu prądotwórczego, ciągników...
10656318 2027-07-16
godz. 10:00
Wielkopolskie Dostawa rozdzielnic SN dla RD Międzyzdroje
12194942 2027-12-31
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa osprzętu elektrycznego
12114734 2028-12-31
godz. 23:30
Mazowieckie Numer postępowania: 01957/WS/PW/PZP-DRZ-WRS/D/2025 Nazwa postępowania: Dostawa...