Zlecenie 12730010 - Drut spawalniczy TIG (ER316LSi)/90.60981.4.1/Rudnik nad...

   
Analizuj
Zamówienie 12730010
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Drut spawalniczy TIG (ER316LSi)/90.60981.4.1/Rudnik nad Sanem

-- Kryteria ogólne -- -- 1 Drut spawalniczy TIG(ER316LSi)/1,0mm x
1000mm/EN12072/W19 12 3 LSi/materiał z Europy, atest 3.1 5,0000 KG
branża Mechanika i metalurgia
podbranża artykuły spawalnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Podkarpackie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: artykuły spawalnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728715 2026-09-03
godz. 11:00
Podkarpackie Zakup z dostawą elektrod spawalniczych. -
12710064 2026-09-03
godz. 11:55
Pomorskie Dostawa urządzeń spawalniczych do pracowni zawodowych w PZS4 w Wejherowie 4.1....
12719516 2026-09-03
godz. 12:00
Dolnośląskie 26/JR/INŻ/2026 Dostawa stołu spawalniczego i narzędzi do stołu spawalniczego....
12729049 2026-09-03
godz. 14:00
Dolnośląskie DOSTAWA ELEKTRODY CZUJNIKA RYTON (ZAP.6000009561) 1. ELEKTRODA GLI CZUJNIK 3/4...
12727726 2026-09-04
godz. 07:00
Małopolskie Samościemniająca przyłbica spawalnicza Bollé Safety Fusion+
12727693 2026-09-04
godz. 08:00
Mazowieckie -- Kryteria ogólne -- -- 10,00 1 Spawalnicza podkładka spawalnicza 12mm - 600mm...
12726330 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie Elektrody/0089/2026 -
12727982 2026-09-04
godz. 12:00
Kujawsko-Pomorskie Dostawa odzieży i akcesoriów spawalniczych
12686832 2026-09-08
godz. 23:59
Łódzkie Przedmiot zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie zrobotyzowanego...
12729191 2026-09-09
godz. 09:00
Śląskie Dostawa części zamiennych urządzeń do spawania elektrycznego oraz osprzętu dla...