Zlecenie 12729049 - DOSTAWA ELEKTRODY CZUJNIKA RYTON (ZAP.6000009561) 1....

   
Analizuj
Zamówienie 12729049
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
DOSTAWA ELEKTRODY CZUJNIKA RYTON (ZAP.6000009561)

1. ELEKTRODA GLI CZUJNIK 3/4 PC1R2APH RYTON
2. ELEKTRODA ESAGPT-301 WH Z KA
BLEM L-8M
branża Mechanika i metalurgia
podbranża artykuły spawalnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: artykuły spawalnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12695700 2026-09-03
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Dostawa pomocy dydaktycznych do pracowni Zespołu Szkół nr 10 im. Bolesława...
12728715 2026-09-03
godz. 11:00
Podkarpackie Zakup z dostawą elektrod spawalniczych. -
12727726 2026-09-04
godz. 07:00
Małopolskie Samościemniająca przyłbica spawalnicza Bollé Safety Fusion+
12726390 2026-09-07
godz. 08:00
Małopolskie EKRAN SPAWALNICZY - ZAP/MTETA/2026/013086 -
12674679 2026-09-07
godz. 10:00
Małopolskie Dostawa sprzętu do realizacji szkoleń zawodowych osadzonych oraz wyposażenia z...
12730612 2026-09-08
godz. 08:00
Mazowieckie Zakup i dostawa materiałów spawalniczych do napraw maszyn torowych. Miejsce...
12729191 2026-09-09
godz. 09:00
Śląskie Dostawa części zamiennych urządzeń do spawania elektrycznego oraz osprzętu dla...
12726818 2026-09-15
godz. 11:00
Śląskie Szanowni Państwo, w imieniu Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział...
12695399 2026-09-16
godz. 08:00
Małopolskie Dostawa urządzeń warsztatowych 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa z...
12709260 2026-09-22
godz. 09:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest dostawa dla PGW WP RZGW Wrocław i jednostek...