Zlecenie 12732739 - DOSTAWA: ZAWÓR KONTROLNY 3115219681 Adres dostawy: M040

   
Analizuj
Zamówienie 12732739
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
DOSTAWA: ZAWÓR KONTROLNY 3115219681

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12727260 2026-09-08
godz. 08:00
Dolnośląskie Dostawa grzałek do rozjazdów tramwajowych (298/08) Przedmiot zamówienia: 1...
12722931 2026-09-08
godz. 09:00
Mazowieckie Dostawa dwóch ładowarek przegubowych wraz z osprzętem - zamówienie udzielane w...
12677305 2026-09-08
godz. 10:00
Podkarpackie Przedmiotem Zamówienia jest: dostawa następujących sprężyn pneumatycznych w...
12729545 2026-09-08
godz. 12:00
Mazowieckie 50265533 - Czujnik T PT100 A WG-81962 Exi L200 W Szanowni Państwo, ORLEN Spółka...
12727988 2026-09-08
godz. 12:00
Wielkopolskie Podłokietnik lewy EZ659000560.00115 do 36WEh
12733359 2026-09-08
godz. 12:50
Dolnośląskie Dostawa progu AD L-1015 do młyna 41.03 Adres dostawy: M040
12728315 2026-09-08
godz. 14:30
Zachodniopomorskie Szacowanie wartości zamówienia - „Zakup wraz dostawą minikoparki oraz...
12728302 2026-09-09
godz. 10:00
Świętokrzyskie WL.2370.9.2026 Zapytanie ofertowe na „Dostawę przyczepy do przewozu sprzętu...
12728948 2026-09-09
godz. 13:30
Śląskie Zakup wraz z dostawą osi do wagonów tramwajowych 105N
12730646 2026-09-10
godz. 10:00
Lubuskie Dostawa i montaż wyposażenia pracowni zawodowych w ramach projektu pn.:...