Zlecenie 12728948 - Zakup wraz z dostawą osi do wagonów tramwajowych 105N

   
Analizuj
Zamówienie 12728948
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Zakup wraz z dostawą osi do wagonów tramwajowych 105N
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726859 2026-09-09
godz. 08:00
Śląskie Zakup sprzętu w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Zabezpieczenie logistyczne i...
12725394 2026-09-09
godz. 16:00
Mazowieckie 50267674 - Zakup części do pomp /Purchase spare parts for pumps; FLOWSERVE...
12729115 2026-09-10
godz. 10:00
Lubelskie Dostawa wyposażenia na potrzeby Placówki Wsparcia Dziennego w ramach projektu...
12718114 2026-09-10
godz. 13:30
Dolnośląskie JGKL IK 2026 Remont silników elektrycznych średniego napięcia
12726836 2026-09-11
godz. 10:00
Warmińsko-Mazurskie Zakup i dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego oraz przyczepy rolniczej...
12718592 2026-09-11
godz. 12:00
Mazowieckie ZAK/2026/002057 Zakup, montaż i uruchomienie nowej wagi - Bonin -
12728841 2026-09-11
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa Detektora sygnałów radiowych Inprotect 1217.
12695395 2026-09-14
godz. 11:00
Mazowieckie 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu do digitalizacji...
12725908 2026-09-14
godz. 12:00
Dolnośląskie RFP MERCUS-P-H3-MM-08-2026- Dostawa komponentów automatyki przemysłowej i...
12728626 2026-09-15
godz. 10:00
Wielkopolskie Doposażenie Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Oborniki w ramach projektu...